Playboy „zajačiky“ prehovorili, ako sa naozaj žilo v Hefnerovej vile

0
1705
Playboy „zajačiky“ prehovorili, ako sa naozaj žilo v Hefnerovej vile
Ohodnoť článok

Pre mnohých mužov predstavovala vila zakladateľa časopisu Playboy splnený sen: luxusné sídlo v krásnom prostredí plné nádherných modeliek predsa nemôže byť zlé.

Úsmevy niektorých „zajačikov“ však len zastierali hlboký smútok. Veľa z nich sa po odchode z vily rozhovorilo, niektoré aj v knižnej forme.

Izabella St. Jamesová sa zverila, že modelky mali v spálňach nechutné staré páchnuce matrace posiate škvrnami. Hugh Hefner dával ženám týždenné vreckové v hodnote 1000 dolárov, ktoré zneužíval na ich manipulovanie. „Museli sme prísť do Hefovej izby, počkať, kým z koberca pozbiera psie výkaly, a potom ho poprosiť o vreckové,“ spomína si Jamesová. „Všetky sme to neznášali. Bol to moment, kedy Hef rád pripomienkoval, čo sa mu na našom vzťahu nepáči.“ Väčšinou sa sťažoval na nezhody medzi jeho „zajačikmi“ a na to, že sa na jeho večierkoch málo zapájajú do sexuálnych orgií.

Kendra Wilkinsonová hovorí, že prosiť o peniaze bolo ťažké, ale zarobiť si iným spôsobom takmer nemožné. „Nemohli sme sa zamestnať, takže jediný náš príjem pochádzal z odmien za publicitu.“

Karissa Shannonová sa zase posťažovala, že do vily mali zakázané vodiť si mužskú spoločnosť.

Holly Madisonová dokonca priznala, že „utopenie sa zdalo byť logický spôsob, ako od tejto frašky utiecť.“ Uvedomila si však, že s jej myšlienkami sa zahrával alkohol a marihuana. „Všetci si myslia, že známa železná brána slúži na odohnanie zvedavcov. Po čase sa mi však začalo zdať, že je to naopak: že je tam na to, aby nás udržala vo vnútri.“

Carla Howeová prezradila, že vo vile platila prísna večierka stanovená na deviatu večer. Modelky si do vily nemohli vodiť kamarátov.

Jej sestra Melissa prízvukuje, že u Hefa sa všetko sledovalo a za „priestupky“ prišiel ženám email. Pravidlá sa týkali aj používania sociálnych médií.

„Museli sme však všetko prezentovať v dobrom svetle,“ dodáva.

Čítajte tiež:

Hneváte sa na partnera za to, čo urobil v sne – problém je vo vás

Ako spoznať „zlatokopku“ – 15 varovných signálov

Po čom ženy túžia – sex vnímajú inak ako muži


Zdroj: http://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/playboy-mansion-hugh-hefner-bunnies-what-it-was-like-live-millionaire-death-kendra-wilkinson-a7973436.html

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ