Impressum

Naši stáli autori:

milan barduneMILAN
Milan Bardún, vyštudovaný záhradný architekt, autor mnohých cestopisov a fanúšik online marketingu. V roku 2013 založil cestovateľský blog Bez Mapy, čo mu zmenilo život. Pochádza z Bratislavy, no je neustále v oblakoch. Pre Zaujímavosti píše najmä o cestovaní, záhrade a architektúre.

 

Stanislava LaufikováeSTANKA
Ukecaná, veselá a kamarátska. Tak ju najčastejšie opisujú ostatní. Či už tí, ktorí ju spoznali pred pár hodinami, alebo sú jej priateľmi dlhé roky. Keď robí to, čo ju baví, robí to naplno a s chuťou. Áno, aj písanie ju baví. 😉 Je dokonalým prototypom extroverta a čokoholika milujúceho varenie. Na nič na svete by nevymenila svoju rodinu, partnera a priateľov. Ani za čokoládu!

ROBERTeROBERT
Róbert je mladý autor s nadšením pre široké spektrum tém, ktoré čitateľom prinášajú nový pohľad na situáciu. Fanúšika športu, priaznivca dobrej hudby a vyznávača ekológie spoznáte podľa hravého spracovania textov. Jeho štýl písania sa vyznačuje priamočiarym prístupom ku koreni veci, pričom cieľom tvorby je inšpirovať čitateľa a ponúkať mu riešenia.

Lubica SekerkovaeĽUBICA
Pred rusovláskou boli dve cesty, vybrala si menej vychodenú a to o všetkom rozhodlo… Slovom plnokrvná backpackerka, trochu čarodejka, na pracovnom fronte publicistka a copywriterka. Ľúbi všakovaké knihy, filmy, magazíny – a to bez hanby a viny. Občas s vínom. 😉

 

vikieVIKI
Je viac ako jej otec a nevie sa lyžovať. 🙂 V jej blogu si môžete prečítať o rôznych témach. Rada pozerá filmy, preto u Viki nájdete množstvo recenzií o posledných kasových trhákoch, ale aj menej známych filmoch. Ak chcete byť trendový, tiež si jej blog nenechajte ujsť.

 

smiley-1274739_1920eKATKA
Milá a veselá blogerka a zároveň študentka vysokej školy. Jej heslom je „nikdy, nikdy, nikdy sa nevzdávaj“. Medzi jej koníčky patria Kung-Fu, písanie a adrenalínové – netradičné zážitky.

 

 

smiley-1274739_1920eMARTA
Vyštudovala históriu a slovenčinu na UK v Bratislave, neskôr spravila aj doktorát zo slovenskej literatúry, kedy začala s písaním článkov, recenzií a štúdií. Súčasne sa venuje hlavne historickým a kultúrnym témam. Jej vášňou sú knihy, zaujíma sa aj o psychologické otázky. Žije s manželom a dvomi dcérami neďaleko Bratislavy.

 

smiley-1274739_1920eŽOFIA
Vyštudovala medzinárodné vzťahy a redaktorská práca po ukončení štúdia pre jeden webový portál skĺbila jej záujem o písanie a dianie v medzinárodných vzťahoch. Určitý čas písala aj pre niektoré online marketingové spoločnosti. Teraz píše pre nás. 🙂

O stránku sa starajú:

_MG_6095sTAMMY                                                                             Tammy je našou editorkou a ona sa stará o to, aby vám neunikli žiadne zaujímavosti. Študuje mediálnu komunikáciu a sem tam aj niečo napíše. Baví ju fotografia a video, ale hlavne… snaží sa pochopiť záhady marketingu. 🙂

_MG_6071sCSOMI                                                                               Tomuto šikovnému programátorovi vďačí stránka za to, že funguje, je bezpečná a chránená pred hackermi a robotmi. Len tak ďalej Csomi!

Vydáva Gurkuda, s.r.o.