KOŠTÚFKA PO RAČANSKÝCH PIVNICÁCH 2023

0
252

Vážení milovníci a priatelia dobrého vína.

sme radi že sa opäť po roku stretávame na našom podujatí „KOŠTÚFKA PO RAČANSKÝCH PIVNICÁCH 2023“ v dňoch 31.03. – 01.04.2023.

Ako všetci dobre viete toto podujatie je  zamerané na prezentáciu vín račianskych vinohradníkov a vinárov, ktoré pre Vás pripravil už tradične Račiansky vinohradnícky spolok, ktorý v tomto roku oslavuje 25. výročie od svojho založenia. Je azda trocha symbolické, že svoje vína predstaví 25 vinárov. Zakúpením vstupenky ste si na dva dni otvorili dvere k našim vinárom a ich vínam z nášho Račianskeho chotára. Celé podujatie bude trvať dva dni a bude Vám k tomu stačiť jedna vstupenka. Navyše táto vstupenka je platná aj na záverečnú AFTERPÁRTY, ktorá sa bude konať v sobotu od 19.00 hod. v Červenej lisovni NKD kde bude okrem vinárov aj živá hudba či už na počúvanie alebo do tanca pre tých, ktorí budú ešte vládať.

Systém akcie ostáva nemenný takzvaný kupónový, ktorý sa nám osvedčil. Každý účastník podujatia obdrží pri zakúpení vstupenky aj kapsičku a degustačný pohár s mierkou. Súčasťou vstupenky je 40 kupónov po 0,25 €  na zaplatenie jednotlivých vzoriek vína v označených pivniciach na mapke vstupenky.

Taktiež súčasťou bude 1 kupón v hodnote 5,- € na zakúpenie celých fliaš vína. V prípade, že sa Vám minú degustačné kupóny nemusíte byť smutní, ďalšie kupóny si budete môcť dokúpiť u jednotlivých vinárov a pokračovať v ochutnávaní vín.

           Vstupenky na podujatie sa dajú objednať v predstihu cez

  • info@rvspolok.sk
  • v Račianskej vinotéke
  • vo vinotéke Miloša Máťuša
  • v bufete Hladné srdce
  • v rodinnom vinárstve Hulanský.

            Do podujatia sa zapojili aj miestne reštaurácie kde sa budete môcť posilniť výborným jedlom, a to v reštauráciách PEKLO, JENNYV a BIVIO.

Prajem Vám príjemný zážitok

Rastistav Kollár,

predseda Račianskeho vinohradníckeho spolku

ZANECHAŤ ODPOVEĎ