Sexuálne zvrátenosti časť II. Toto všetko ľudí vzrušuje

0
10390

Sexuálne úchylky ľudí

Väčšinu mužov vzruší už iba letmý pohľad na bradavku, stehno či dokonca čajová kanvica so zaoblenými krivkami. Iní potrebujú niečo špeciálnejšie…

66900346 - top view of naked man in pants sleeping with rubber doll in bed.

Čisté fakty

1. Existujú rôzne druhy sexuálnych fetišov. Niektoré sú nelegálne, iné zase neškodné, ale čudné.

2. Na vytvorenie názvu pre hocijakú perverznú sexuálnu praktiku v podstate stačí slovo gréckeho pôvodu a prípona –fília. Napríklad jogurtofília je sexuálna príťažlivosť súvisiaca s jogurtom.

3. Sexuálne zvrátenosti sa riadia pravidlom internetu číslo 34, ktoré tvrdí, že ak niečo existuje, niekto o tom určite natočil porno.

Mysofília

Mysofília sa prejavuje vzrušením zo špiny a hniloby, či už je to mäso, ľudské mäso alebo rozkladajúce sa mŕtve zvieratá.

Parafilický infantilizmus

Parafilický infantilizmus je druh sexuálnej úchylky, pri ktorej ľudí vzrušuje obliekanie sa ako malé dieťa alebo zaobchádzanie, akoby boli malým dieťaťom. Milujú, keď ich niekto kŕmi lyžičkou alebo im vymieňa plienky, radi spávajú v detských postieľkach. Tento fetiš sa niekedy prekrýva aj so vzrušením spôsobeným močom alebo výkalmi. V niektorých prípadoch sa páry dokonca hrajú na matku a dieťa.

Chlpáči

Chlpáčmi sa označujú ľudia, ktorí sa obliekajú do zvieracích kostýmov a ako dané zviera sa aj správajú. Niekedy pritom dochádza k úplnému sexuálnemu styku, no zvyčajne dve alebo viac „zvierat“ imitujú v kožuchoch párenie.

28038450 - dog and owner under bed sheet relaxing

Bestiosexualita (zoofília)

Chlpáči majú sex s ľuďmi vo zvieracích kostýmoch, no zoofili uprednostňujú styk so skutočnými zvieratami.

 

Nekrofília

Pojmy nekrofília, tanatofília či nekrolagnia označujú intenzívne sexuálne vzrušenie vyvolané mŕtvolami.

43902456 - concept. doll with different sex toys. whip and handcuffs

Sex s bábkami

Už film Let My Puppets Come (Bábky, poďte ku mne) z roku 1976 ukázal, že niektorých ľudí vzrušuje sexuálny styk s bábkami. Odteraz zakaždým, keď v televízii uvidíte program pre deti s bábkami, predstavíte si, ako ich niekto znesväcuje. A je po ideáloch vášho detstva.

Sunday morning ride #ponyplay #ponygame #humanhorse #stablelife #horneyhorses #bdsmlifestyle

A post shared by Miss Sadica (@miss.sadica.safeword) on

Hra na poníky

Hra na poníky patrí medzi takzvané BDSM úchylky (BDSM – poddajnosť, dominancia, masochizmus atď.), pri ktorej sa ľudia obliekajú do kožených kostýmov poníkov – vrátane kopýt, zubadla, uzdy aj sedla. Stáva sa, že na sebe navzájom jazdia, ťahajú záprahy alebo sa zúčastňujú rôznych BDSM šou.

48771699 - sad depressed and lonely woman sits with a flower on her lap and a scarf choking her out of breath, in a lost abandoned and broken heart concept

Autoerotická asfyxia

Pojem autoerotická asfyxia vyjadruje sexuálne vzrušenie pri škrtení samého seba. Preslávili ju celebrity ako herec David Carradine či spevák skupiny INXS Michael Hutchence, ktorým sa stala osudnou. Preto je považovaná za veľmi nebezpečnú sexuálnu úchylku. Stláčanie krku až tesne k bodu omdletia údajne zvyšuje intenzitu orgazmu. Nuž, my asi radšej uprednostníme staromódny orgazmus… bez rozmliaždenej priedušnice.

Vorarefília

Vorarefília je sexuálne vzrušenie spôsobené predstavou, že vás niekto zožerie alebo vy jeho. Zvyčajne na jeden hlt.

No neviem ako vy ale mňa tieto sexuálne úchylky ľudí dosť vystresovali 😀

Čítajte tiež:

Sexuálne zvrátenosti časť I. Toto všetko ľudí vzrušuje

V týchto krajinách vás za častejší sex odmenia


Zdroj:http://www.cracked.com/funny-1312-the-most-disturbing-sexual-perversions/