Vypravte vaše dieťa ráno do školy rýchlejšie. Vieme ako na to.

0
1915

Pretože zmeškať školský autobus neprichádza do úvahy. V Riu síce rozdávajú medaily, no jednu by si určite zaslúžili aj rodičia. Sú to práve oni čo musia z týchto v pyžamách odetých spachtošov vyčarovať reprezentatívnych študentov za necelých 13 min. Tu je šesť tipov ako nad takýmto ránom zvíťaziť.

  • Pripravte si všetko jedlo noc vopred

Cesto na palacinky: Zamiešajte si ho. Prísady do smoothie: Nakrajájte si ich. Vajíčka na tvrdo: ošúpte ich. Desiata: Zabaľte ju, označkujte, alebo ešte lepšie, pomôžte deťom si ju pripraviť. A ak si aj stôl prestriete dopredu vaše ospalé budúce ja vás bude milovať.

  • Zvoľte outfit už večer, vrátane toho svojho

Vyberte a pripravte oblečenie, dajte ponožky deťom do topánok (Nežartujeme). Jeden z expertov dokonca navrhol zavesiť obrázok, ktorý znázorňuje kompletný outfit na šatník vášho dieťaťa a dať mu tak vizuálnu predstavu.

  • Pripravte tašku do školy pred spaním

A dajte ju ku dverám. To platí aj pre športové vybavenie. Prebuďte sa do rána kde nebudete musieť počúvať vetu: ,,Mamiii, nemôžem nájsť domácu úlohu! „

  • Majte núdzovú tašku pripravenú v aute

Reč je o rôznych müsli tyčinkách, sušenom ovocí, hrebeni, opaľovacom kréme, jednoducho veciach, ktoré aj po slepiačky podáte jednou rukou pasažierom na zadnom sedadle.

  • Nacvičte si to

Pár týždňov pred začiatkom školy pomôžte deťom si nacvičiť veci ako obliecť sa, vyčistiť si zuby, učesať sa či uviazať si šnúrky. Skúste si spraviť generálny nácvik vašej rannej rutiny a stopnite si to. Ak sa vám to podarí na čas, všetci dostanú za odmenu zmrzlinu 🙂

  • Odoberte sa do postele skoro

To platí pre každého. Vynechajte večerné surfovanie po Facebooku, pretože odložiť spánok už nepatrí medzi možnosti.

Zdroj:

http://www.purewow.com/home/how-to-get-kids-out-the-door-faster

ZANECHAŤ ODPOVEĎ