Originálny darček na Vianoce? Unikátne darčeky, ktoré určite potešia!

0
656

Vianočné obdobie nám prináša nielen radostné chvíle strávené s rodinou a blízkymi, ale aj otázku, čo darovať tým najdôležitejším v našom živote.

Hľadáte unikátny darček na Vianoce, ktorý rozžiari oči vašich blízkych? Prechádzate obchodné regály a zdá sa, že ste už všetko videli? Nezúfajte, máme pre vás tipy na unikátne darčeky!

Darčeky pre ženy

Aromatický difuzér ako zmyselný dotyk harmónie. Elegantný prístroj nie je len krásnym dekoračným prvkom do domova, ale aj zdrojom prírodných vôní, ktoré pozitívne ovplyvňujú náladu, atmosféru, pohodu a pozitívne pôsobia na organizmus.

Štýlový gramofón patrí určite medzi premyslené a kreatívne darčeky pre ženy na Vianoce. Staré albumy, vinylové platne a umelecké diela, zaručia vintage atmosféru a večery strávené s rodinou a priateľmi budú priam ako z filmu. V dnešnej dobe trh ponúka rôzne druhy, a platne zoženiete aj na internete či miestnych vinylových burzách. 

Ročné predplatné ženských magazínov

Dávka inšpirácie zo sveta módy, najnovšie trendy v oblasti kariéry, zdravia či životného štýlu. Áno, existuje mnoho internetových stránok, ktoré nahrádzajú hmotné magazíny, no stále je niečo čarovné na tom uvariť si šálku dobrého čaju a iba sa ponoriť medzi riadky dobrého článku.

Darčeky pre mužov 

Tandemový zoskok 

Ak túži váš blízky po niečom nezvyčajnom a nezabudnuteľnom, možno práve tandemový zoskok ponúka tú správnu dávku adrenalínu a vzrušenia. Táto unikátna skúsenosť nie je len darčekom, ale aj dobrodružstvom na celý život.

Miniatúry športových áut

Muži, srdcom večné deti, nám často pripomínajú, že radosť z hračiek neprestáva ani s vekom. Ak hľadáte darček, ktorý naplní želanie z detstva s vášňou pre rýchlosť a športové autá, miniatúra obľúbeného auta bude zaručene najlepší vianočný dar pre muža.

Funkčné tréningy

Pre muža, ktorý túži po aktívnom životnom štýle a silnom zdraví, predplatné funkčných tréningov môže byť darčekom, ktorý mu poskytne pravidelnú dávku motivácie a výzvy. Toto predplatné otvára dvere do sveta rôznorodých cvičení, ktoré podporujú celkovú fyzickú a duševnú pohodu.

Čítajte tiež: