Brad Pitt je vychudnutý a zostarol. Môže za to náročný rozvod.

0
2984

Rozvod s Angelinou Jolie ho poznačil

Americký herec sa minulý víkend objavil na londýnskej premiére svojho nového filmu Allied (Spojenci), ktorý natočil s herečkou Marion Cotillard. Mnohých šokoval jeho pochudnutý zjav a strhaný výraz. Rozvod s Angelinou Jolie mu dáva poriadne zabrať, ale podľa posledných správ dvojica speje k vzájomnej dohode.


Americké hudobné ceny 2016: Najväčším víťazom je…


#BradPitt makes waves at the #Allied premiere in London ? (Photo credit: Karwai Tang/WireImage.com)

A photo posted by Us Weekly (@usweekly) on

Romantický thriller Allied (Spojenci) sa odohráva v roku 1942. Brad Pitt v ňom hrá špióna Maxa Vatana. Jeho nová misia ho privedie do Casablanky. Tu predstiera, že je manželom Marianne Beausejourovej (Marion Cotillard), odbojárky, ktorá pracuje v nemeckých budovách a má cenné informácie. Počas nebezpečnej hry sa do seba zamilujú a rozhodnú sa začať spoločný život v Anglicku. Nastanú však nevídané komplikácie, keď Max zistí, že jeho manželka je dvojitá agentka a on ju musí zabiť

Brad Pitt (52) sa na premiére filmu objavil v elegantnom tmavom obleku. Doplnil ho elegantným šálom bordovej farby a keďže bola v Londýne zima, na oblek si natiahol čierny kabát. Pôsobil milo, fotil sa s fanúšikmi, ale viditeľne nebol vo svojej koži. Niet sa čo čudovať, rozchod s americkou herečkou Angelinou Jolie, ktorý sa vlečie už od septembra, mu viditeľne nerobí dobre.

#goodmorning #bradpitt #soperfect #unique # beautiful

A photo posted by val (@alexnugu) on

Jeho kolegyňa Marion Cottilard (41) si vybrala tiež čiernu róbu, ktorá perfektne kontrastovala s jej výraznými luxusnými náušnicami. Dvojica bola počas natáčania uvedeného filmu “Spojenci” krivo obvinená z milostnej aférky. Marion dokonca média označovali za dôvod rozpadu Pittovho manželstva…


Tip redakcie: Fanúšik Justina Biebera to schytal rovno do nosa


Sama herečka však svoje meno očistila v úprimnom a jedinom príspevku, ktorý vyvesila na svoj Instagram: “Nie som zvyknutá komentovať rôzne fámy, lebo ich neberiem vážne, ale táto situácia sa začína dotýkať ľudí, ktorých milujem, preto musím prehovoriť. Pred mnohými rokmi som stretla muža môjho života, otca môjho syna a dieťatka, ktoré momentálne čakám. Je to moja láska, môj najlepší priateľ a jediný, koho potrebujem. Bradovi a Angeline želám veľa pokoja v týchto ťažkých časoch.”

Od tej doby nastal relatívny kľud, no nie pre Brada, ktorý ešte stále rieši ťahanice okolo rozchodu a detí. Zatiaľ to vyzerá tak, že šesť spoločných ratolestí ostane naďalej vo výhradnej starostlivosti Angeliny Jolie.

Čítajte tiež:

Adele je najbohatšou britskou celebritou do 30 rokov

FOTO: Tina a Separ navždy spolu