Dcéra rapera Eminema poriadne vyrástla: Hailie známa z jeho textov a videoklipov je kupodivu normálnou študentkou

0
4488

Dcéra rapera Eminema

Svoj vzťah k dcére Hailie zdokumentoval Eminem skutočne dôkladne vo viacerých piesňach ako Mockingbird, Hailie’s Revenge alebo Hailie‘s song. Hailiein hlas sa dokonca objavil priamo aj v niektorých nahrávkach. Veľký šoubiznisový humbuk okolo jej otca, jedného z najslávnejších amerických raperov, ju však zdá sa, nechal naprosto chladnou.

 

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Hailie Scott Mathers si nedávno založila instagramový účet a celý svet sa môže zblázniť. Za pár dní ju začalo sledovať vyše 400.000 ľudí. Dcéra slávneho rapera sa však rozhodne nechystá kráčať v šľapajách svojho otca. Táto 21-ročná kráska momentálne študuje na Michiganskej univerzite a žije prekvapivo „obyčajný“ život. Má priateľa, psieho miláčika menom Lottie, školu a je spokojná.

Yes my pants match my closet & yes Lottie's entitled to photobomb on puppy day

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

„Moja mama a otec ma tlačili k tomu, aby som bola vždy sama sebou a podporovali ma, aby som dosiahla všetko, čo si zaumienim,“ vyjadrila sa Hailie v jednej zo svojich školských esejí. Dosahuje výborné študijné výsledky a má široké spektrum mimoškolských aktivít: od volejbalu, umenia až po aktívne členstvo v študentskej rade.

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Hailie je jedinou biologickou dcérou Eminema a jeho bývalej manželky Kim Scott. Pár má ešte dve adoptované dcéry Alainu (23) a Whitney (14). Dvojica prežívala vždy veľmi búrlivý vzťah. Eminem, ktorého pravé meno je Marshall Mathers III si Kim vzal v roku 1999, no v roku 2001 si manželia podali žiadosť o rozvod, aby sa vzápätí o pár rokov neskôr, v roku 2006, opäť zosobášili.

Problémy sprevádzali rodinu po celý čas: Kim sa pokúsila spáchať samovraždu, keďže o nej Eminem písal hanlivé texty plné násilia. V tom čase tiež prichytil Kim bozkávajúcu sa s raperom Johnom Guerrom. Eminem na soka vytiahol zbraň a bol zatknutý. Kim o pár rokov neskôr havarovala svojím autom pod vplyvom uspávacích liekov a rumu. Pár už síce žije oddelene, ale tvrdia, že sú stále najlepší priatelia.

Mondays ?

A post shared by Hailie Scott (@hailiescott1) on

Po takomto detstve plnom dramatických zvratov a otcovej svetovej slávy sa čudujeme, že z Hailie vyrástla zdravá mladá žena, nepoznačená celým tým šoubiznisovým šialenstvom.

Čítajte tiež:

19 faktov o Hollywoode, ktoré ste možno netušili. Posledný vám vyčarí úsmev

Speváčka Adele sa vydala

Opitý Ed Sheeran udrel Justina Biebera golfovou palicou