Rapera Kanye Westa hospitalizovali po nečakanom ukončení turné

0
1004
Rapera Kanye Westa hospitalizovali po nečakanom ukončení turné
1 (20%) 1 vote

Hospitalizovaný Kanye West

New York 22. novembra (TASR) – Za nejasných okolností hospitalizovali v pondelok v Los Angeles 39-ročného amerického rapera Kanyeho Westa. Stalo sa tak krátko po tom, čo West nečakane ukončil svoje turné po Kanade a USA, hoci ho čakalo ešte 21 koncertov, informovala televízia NBC News.

#KanyeWest has been hospitalized for exhaustion after canceling his #SaintPabloTour. Get more details by clicking our bio link. |📷: Dimitrios Kambouris/Getty

A photo posted by People Magazine (@people) on

Hospitalizácii predchádzal telefonát na pohotovosť, na ktorý okrem zdravotníkov reagovala aj polícia. Speváka následne previezli do neďalekej nemocnice, kde zostáva na pozorovaní.

Podrobnosti o okolnostiach tejto udalosti zatiaľ nie sú známe, no bližšie nešpecifikované zdroje pre NBC News uviedli, že rozhodnutie hospitalizovať Westa bolo prijaté „pre jeho vlastnú bezpečnosť a ochranu zdravia“. Zdroje dodali, že nedošlo k nijakému trestnému činu.


Tip redakcie: Objavili sa fotografie izolovaného amazonského kmeňa z Brazílie, ktorý ohrozujú nelegálni zlatokopi


Podľa portálu tmz.com bol West počas prevozu do nemocnice pripútaný k nosidlám. Údajne mal trpieť akútnym nedostatkom spánku.

Incident sa stal len niekoľko hodín po tom, čo Westov koncertný promotér Live Nation náhle a bez udania dôvodu oznámil, že zvyšok jeho turné bol zrušený.

Správal sa,,divne“

Hospitalizovaný Kanye West minulý týždeň vzbudil pozornosť svojím čudným správaním. Začalo sa vo štvrtok, keď na koncerte v San Jose oznámil, že v prezidentských voľbách nehlasoval, ale keby tak urobil, podporil by Trumpa. Tieto slová vyvolali v publiku prejavy nesúhlasu.

O dva dni neskôr prišiel na koncert v Sacramente s poldruhahodinovým meškaním a po odohraní iba dvoch skladieb spustil desaťminútovú tirádu voči neúspešnej prezidentskej kandidátke Hillary Clintonovej, speváčke Beyoncé, spoluzakladateľovi Facebooku Markovi Zuckerbergovi a ďalším prominentom. Následne koncert definitívne ukončil.

😰😰😰🙌🙌🙌🙌🙌🙌@Regrann from @spreadingcommonsense – I'm #teamkanye He's trying to inform the ignorant but they don't get it. #facts #truth #kanyewest #PresidentTrump #blacklivesfortrump #Maga #blacklivesmatter #blm #repost #kanye #liberalmedia #leavekanyealone – #regrann ▶▶▶▶Thoughts….💭💭 ▶What if…Just what if.. Kanye is not crazy. He is just FED UP N WOKE UP. Whats even more SAD and REAL is the more truth he openly speaks..the crazier people are going to say he is. I believe he just realized alot of lies that came to light. He never voted. He in my belief has woke up and is publicly mad af. – yet people will diss him and say he is crazy. ▶💭What if…just what if. 💭 He realized that his wife was against him. What if he believed in what so many others did in #Clinton and now found out #truth . He has always been outspoken. 🙌😰To a fault. This is how many in the industry meet their demise. ▶The true chess players silence the ones who speak the loudest.◀ This is more sad to me than anything.. There are so many others… Some locked in mental institutions. Others in hiding. Others left the country due to the TRUTH voiced..some dissapear. Others die. Kanye just woke tf up.. & saw wtf is happening. People now want to silence him. This is wrong. ▶Instead of dissmissing the messenger. Listen to the MESSAGE he gave.◀ ….just my thoughts. #KanyeWest #kardashian #kimk #media #Trump #Clinton #Silence #awake

A photo posted by 👑Loyalty ~ Honor ~ Respect👑 (@bella_dior9799) on

Koncert plánovaný na ďalší deň v Los Angeles bol takisto zrušený. Mal byť pritom náhradou za novembrové vystúpenie, ktoré West nedokončil pre zlyhanie hlasu.

Vo februári vyšiel Westovi siedmy album s názvom The Life of Pablo. Jeho doterajšie koncerty boli podľa amerických médií vypredané, pričom lístky sa na internete predávali aj za vyše 300 dolárov.

Kanye West aj v minulosti zaujal svojím sebavedomým vystupovaním. Napríklad na udeľovaní hudobných cien MTV Video Music Awards v roku 2009 prerušil speváčku Taylor Swiftovú a trval na tom, že jej cenu by mala dostať Beyoncé. Vlani vyhlásil, že v roku 2020 bude kandidovať na prezidenta.

Čítajte tiež:

Trumpov starý otec prosil, aby mohol zostať v Nemecku

FOTO: Tina a Separ navždy spolu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ