Kto je nová snúbenica Justina Biebera

0
2288

Srdce ambicióznych Bieberových fanúšikov sa potom ako sa dozvedeli zdrvujúcu správu, rozpadlo na kúsky a o jeho novej snúbenici sa snažia zistiť čo najviac. Tu je všetko čo potrebujete o tejto kráske vedieť.

Kto je Hailey Baldwin

22-ročná modelka vyrastala v meste Tuscon v štáte Arizona. Narodila sa  22. novembra 1996 a ako dcéra hollywoodskeho herca Stephena Baldwina, známeho z The Usual Suspects a brazílskej grafičky Kennya Baldwinovej bola od malička stredobodom pozornosti.

Hailey má staršiu sestru Alaiu, ktorá sa minulý rok v Septembri vydala za dlhoročného partnera Andrew Aronowa. Jej strýko je Alec Baldwin z Beetlejuice.

Čím sa živí

Hailey podpísala zmluvu s agentúrou Ford Models so sídlom v New Yorku už ako tínedžerka. Svoju prvú reklamu nafotila v roku 2014 a v tom istom roku aj prvý krát predvádzala pre značku Topshop Unique počas Londýnskeho týždňa módy. Následne sa objavila aj v editoriáloch Tatler, LOVE a i-D.

V januári 2015 fotila pre americký Vogue a do portfólia si pridala kampane pre značky ako Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Carolina Herrera and Guess.

Baldwinovej kariéra nabrala na obrátkach a Hailey sa objavila na obálkach mnohých časopisov, vrátane Elle, Wonderland, Vogue Turkey a The Sunday Times Style.

Predvádzala napríklad pre Elie Saab, Missoni, Dolce & Gabbana Tory Burch, Prabal a Jeremy Scott.


Čítajte tiež: Opitý Ed Sheeran udrel Justina Biebera golfovou palicou


 

Momentálne má podpísanú zmluvu s IMG Models, rovnako ako Bella Hadid, s ktorou je blízka kamarátka.

Aj napriek tomu, že má Hailey 12,7 miliónov followerov na Instagrame, neznáša označenie „insta-model“. ,,Svoje fotky z modelingu dávam na Instagram len aby som ich mohla ukázať ostatným. Nie je to o tom dostať zaplatené za predvádzanie na Instagrame a Twitteri, aj keď existuje línia nazvaná „Insta-model“ alebo „Insta-star“ ,“ nechala sa počuť.

Čo robí okrem toho

Okrem modelingu je Hailey spolumoderátorka programu Drop The Mic, ktorý je produkciou James Cordena a repera Method Man.

Vďaka filmu Ocean’s 8 okúsila aj herectvo. Objavila sa v ňom ako jedna z hviezdičiek, ktoré sa zúčastnili slávnosti Met Gala zatiaľ čo ostatné hviezdne obsadenie plánovalo lúpež šperkov.

Jej majetok je odhadovaný na 3 milióny dolárov.

Aké má záujmy

Hailey je kresťanka a často na svojich sociálnych médiach zdieľa verše z biblie.

Tvrdí, že jej viera je základom jej morálky a preto by nikdy na sociálne siete nepostovala nahotu.

Ako sa spoznala s Justinom

Správy o zásnubách boli pre mnohých šokom, Justin a Hailey sa však poznajú už 9 rokov.

Rozpráva sa, že sa do seba zahľadeli už počas omše v roku 2014, ktorej sa zúčastnila aj Kendall Jenner.

Aj napriek mnohým spoločným fotografiám akýkoľvek vzťah popierali až do januára 2016, keď Bieber uverejnil fotku ich spoločného bozku počas silvestrovských osláv.

Justin sa však po niekoľkých mesiacoch vrátil k svojej bývalej Selene Gomez. Údajne spolu randili až do apríla tohto roku a následne sa vrátil k Hailey.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Čítajte tiež:

Selena je prvý človek na svete, koho Instagram má 100 miliónov followerow

Instagramová hviezda odhalila temnú stránku súťaží bikini fitnes

ZANECHAŤ ODPOVEĎ