Herečka Angelina Jolie sa po rozvode prvý raz objavila na verejnosti. Svoje deti učila jesť škorpióny a šváby

0
6989

Nie je to tak dávno, čo sa média išli pretrhnúť, aby referovali o najnovších správach ohľadom rozvodu jedného z najprominentnejších hollywoodských párov – Angeliny Jolie a Brada Pitta. Manželstvo vysnenej dvojice skončilo vzájomným obviňovaním, dokonca podaním trestného oznámenia na Pitta pre jeho údajne agresívne chovanie voči deťom. Herečka sa v tomto citlivom období vôbec neukazovala. Až doteraz.

 

#angelinajolie with her #children today in #cambodia

Príspevok, ktorý zdieľa The Catwalk Italia – TCI (@thecatwalkitalia),

Angelina Jolie (41), ktorá čoraz viac inklinuje k režisérskemu remeslu, predstavila v Kambodži svoj najnovší filmársky počin „First They Killed My Father“ (Najprv zabili môjho otca). Dnes už slobodná mamička sa na slávnostnej udalosti objavila v sprievode svojich šiestich detí.


Tip redakcie: Oscar 2017: zmätok, chaos, La La Land a Moonlight


Nový režisérsky kúsok je postavený na spomienkach a životnom príbehu herečkinej priateľky a utečenkyne Loung Ung. Hlavná predstaviteľka mala 5 rokov, keď ju a jej rodinu zatkli vojská Khmer Rouge a poslali do pracovného tábora, kde sa pracovalo v brutálnych podmienkach. Nakoniec sa jej podarilo utiecť do Ameriky. V rokoch 1975 a 1979 vtedajší politický režim zabil viac než 2 milióny Kambodžanov. Niektorí umreli od hladu, iných popravili.

Herečka, ktorá má sama kambodžské občianstvo, pôsobila veľmi sviežo a priam žiarila vo svojej jednoduchej čiernej róbe. „Chcela som sa zamerať nielen na vojnu, ale aj na lásku rodiny a krásu tejto nádhernej krajiny. Chcela som pochopiť, čím si prešli rodičia môjho syna (herečkin prvý adoptovaný syn Maddox pochádza z Kambodže, pozn. red.), povedala na margo svojho nového filmu, ktorý sa onedlho objaví na televíznej stanici Netflix. „Chcela som lepšie spoznať korene svojho syna a krajinu, z ktorej pochádza.“ Sám Maddox s tvorbou filmu významne pomáhal. Zapájal sa do písania scenára, robil poznámky a pravidelne sa zúčastňoval aj filmovania.

Okrem práce si Angie v Kambodži užila aj tradičné varenie a ochutnávanie miestnej lahôdky: hmyzu. Herečka neohrozene brala do rúk živé šváby, škorpióny a v obklopení svojich detí, ich opekala na panvici. Nepríliš chutne vyzerajúcu pochúťku vyskúšali aj jej 8-ročné dvojčatá Knox a Vivienne. „Chutí to ako vyschnuté čipsy“, poznamenal jej syn Knox. Herečka sa vo videu priznala, že dokonca ochutnala už aj pečenú tarantulu.

Pozrite sa na delikátnu hmyziu ochutnávku:  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ