Herec George Clooney a s manželkou Amal čakajú dvojičky

0
2309

51491986 - george clooney and amal clooney at the world premiere of 'hail, caesar!' held at the regency village theatre in westwood, usa on february 1, 2016.

(TASR) – Americký herec George Clooney a jeho manželka, právnička Amal, očakávajú v júni narodenie dvojčiat. Informovali o tom vo štvrtok viaceré americké médiá.


Tip redakcie: Speváčka Beyoncé je tehotná. S manželom čakajú dvojičky


George Clooney bude otcom

„Beyoncé nie je jedinou superstar, ktorá čaká dvojčatá – gratulácie teraz patria Georgeovi a Amal Clooneyovým,“ oznámila vo štvrtok moderátorka Julie Chenová v relácii „The Talk“ televízie CBS. Následne dodala, že dvojica relácii túto správu potvrdila. Oscarový herec George Clooney (55) sa s expertkou na medzinárodné právo a ľudské práva Amal (39) oženil v septembri 2014. Správa o tom, že pár čaká vôbec prvých potomkov je pomerne prekvapivá, uviedla CBS na svojej webstránke.   

Herec totiž ešte v roku 2015 v inej relácii tejto stanice uviedol, že o rodičovstve premýšľa, nepovažoval ho ale vtedy za svoju prioritu. Dodal však, že odkedy sa oženil, neustále sa ho na plány na potomkov pýtajú.   

Americká speváčka Beyoncé minulý týždeň prostredníctvom sociálnej siete Instagram oznámila, že so svojím manželom raperom Jay-Z čaká dvojičky. Tento hviezdny pár sa zosobášil v roku 2008 a má už päťročnú dcéru Blue Ivy.

Čítaj tiež: 

Nový trailer k dystopickému filmu o odvrátenej strane Silicon Valley- The Circle

Existuje liek na život? Vitajte v neobvyklej liečebni, kde sa dejú šialené veci

Poznáte tieto miesta? Otestujte sa!