Brangelina: Brad a Angelina dospeli k dohode

0
2294

Brangelina rozvod: Los Angeles 8. novembra (TASR) – Rozvádzajúci sa manželia Angelina Jolieová a Brad Pitt dosiahli dohodu o starostlivosti o svojich šesť detí. Informovala o tom dnes agentúra AP s odvolaním sa na vyhlásenie Angeliny Jolieovej.

Uvádza sa v ňom, že deti zostanú v starostlivosti matky, ale Pitt sa s nimi bude môcť vídať. Tieto návštevy budú pod dohľadom terapeuta, píše AP.


Tip redakcie: Brangelina: Aj rozchod môže byť dobrá reklama


Žiadosť o rozvod podala Angelina Jolieová v septembri. Rodáčka z kalifornského Los Angeles určila ako dôvod rozchodu s Pittom neprekonateľné rozdiely, pričom vyhlásila, že sa tak rozhodla pre dobro rodiny.

Angelina Jolieová a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci, v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii, neskôr na francúzskom zámku Miraval.

Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich – 15-ročného Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, 12-ročného Paxa z Vietnamu a 11-ročnú Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolieová vo francúzskom Nice porodila dvojčatá Knoxa a Vivienne.

Čítajte tiež:

Bieber skóroval no Beyonce a Adele odišli na prázdno

Miley propaguje novú sexuálnu orientáciu