Kristen Stewart nosí tričká aj nohavice, no radšej oddelene

0
1483

Kristen Stewart nikdy nebola z tých, ktoré by si kládli servítku pred ústa. Tento fakt potvrdila aj nedávno v New Yorku, kde na filmovom festivale promovala svoj nový film „Certain Women“. Prvý krát sa tu objavila bez trička, kde jej telo zakrývalo iba provokatívne pánske sako, ktoré viac odhalilo ako zakrylo. Následne sa počas svojho pobytu vo Veľkom Jablku ukázala dokonca aj bez nohavíc, kde jej zadok krylo obdobné pánske sako. Tento krát mala pod sakom aspoň tričko.

Na známy newyorský filmový festival si Kristen Stewart obliekla burgundové pánske sako značky Sandro a zlatú retiatku. Tento „beztričkový“ outfit navrhla módna návrhárka Tare Swennen. Burgundy je odtieň ružovo-hnedej farby, ktorý sa spája s Burgundy vínom, ktoré nesie rovnaké meno. Tento pomenovanie je vytvorené na základe regiónu Burgundy vo Francúzksu.


Tip redakcie: Rozchod najlepšie platenej celebrity Taylor Swift a Toma Hiddlestona

Kristen spojila pánsky outfit s účesom od vlasovej štylistky Kaylee Heath, ktorá Kristen účesala vzad a vytvorila dojem neposlušného chlapca. Kristen veľmi decentne zladila aj burgundový rúž a make up od Beau Nelsona. Celý outfit bez trička pôsobil veľmi striktne, jesenne a vynímal sa na červenom koberci. A to bol podľa denníka Fashionista zámer.

Neskôr sa však preukázalo, že aj známa Kristen Stewart má občas problém vymyslieť, čo si na seba počas newyorského októbrového počasia obliecť. Herečka zvolila budnu značky 3.1 Phillip Lim, tričko od Channela a kraťasy (ktoré však vidieť nebolo). Outfit doplnila sedlovými topánkami.

Čítajte tiež:

Kim Kardashian sa stala v Paríži obeťou ozbrojeného útoku

Nebola to jeho prvá vražda! Potkan pod Bratislavou striehne


Zdroj: http://fashionista.com/2016/10/kristen-stewart-sandro-suit

ZANECHAŤ ODPOVEĎ