Opitý Ed Sheeran udrel Justina Biebera golfovou palicou

0
4584

Ed Sheeran udrel Justina Biebera

Ed Sheeran sa priznal, že počas jednej bujarej noci udrel Justina Biebera nešťastnou náhodou golfovou palicou.

A post shared by edsheeran ? (@edsheeran) on

26-ročný britský spevák porozprával časopisu Guardian o istej divokej noci v Japonsku, počas ktorej sa zabával s kanadským popovým idolom. Poriadne sa spolu opili a Justin ho údajne vyzval, aby mu odrazil golfovú loptičku z úst.

„Boli sme v Japonsku a zastavili sme sa v jednom pochybnom bare. On si dával iba vodu a ja som sa poriadne opil.

Potom sme šli na golfové ihrisko. Ľahol si na zem, dal si do úst golfovú loptičku a prikázal mi, aby som mu ju odtiaľ vyrazil. Povedal som si ,d****i, musím poriadne zamieriť,‘ a zahnal som sa.“


Tip redakcie: Fanúšik Justina Biebera to schytal rovno do nosa


Ed Sheeran udrel Justina Biebera rovno do líca

Ryšavá hviezda našťastie minula cieľ a trafila Justina iba do líca.

„Tresol som Justina Bieber golfovou palicou rovno do líca,“ dodal na záver. „Bola to jedna z tých chvíľ, keď si pomyslíte: ,čo je toto, d****i?‘“

Obaja hudobníci boli v Japonsku začiatkom minulého mesiaca, takže spomínaný incident sa mohol udiať práve vtedy. Ed sa po ročnej odmlke vrátil na koncertné pódiá vo veľkom štýle.

Kamaráti spolupracovali v minulosti napríklad na Justinovom hite Love Yourself, ktorého spoluautorom bol práve Ed Sheeran.

Podľa časopisu The Sun zaspievali multimiliónový hit prvý raz spolu naživo v istom japonskom bare pred tromi týždňami.

Pieseň Love Yourself sa stala treťou najdlhšie hranou jednotkou kanadskej hitparády a medzi najlepšou desiatkou sa udržala až 24 týždňov. Edov najnovší singel Shape Of You zase zaznamenal neuveriteľných 53 miliónov prehratí počas jediného týždňa.

Sheeranov golfový príbeh vystriedal nedávny škandalózny incident o tom, ako ho neúmyselne zranila britská Princezná Beatrice.

Stalo sa tak v novembri, keď ďalší známy spevák James Blunt zažartoval, že by sa rád stal rytierom. 28-ročná princezná sa zrejme zahnala mečom a pritom si nevšimla Eda, ktorý stál za ňou aj so svojou priateľkou Cheryl. Spevákovi s ohnivými vlasmi tak omylom porezala tvár.

Hostia na párty v sídle Royal Lodge vo Windsore, Berkshire – domove Princa Andrewa ostali zarazení, a keď spevák zverejnil svoju fotografiu s ranou na líci, historka sa okamžite rozšírila medzi verejnosťou.

Čítajte tiež:

Speváčka Beyoncé je tehotná. S manželom čakajú dvojičky

Kim Kardashian zjavne nevie čo od dobroty. S týmito rukami asi riad neumyje

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4275260/Drunk-Ed-Sheeran-hit-Justin-Bieber-face-golf-club.html