Opitý Ed Sheeran udrel Justina Biebera golfovou palicou

0
3358
Opitý Ed Sheeran udrel Justina Biebera golfovou palicou
Ohodnoť článok

Ed Sheeran udrel Justina Biebera

Ed Sheeran sa priznal, že počas jednej bujarej noci udrel Justina Biebera nešťastnou náhodou golfovou palicou.

A post shared by edsheeran 😸 (@edsheeran) on

26-ročný britský spevák porozprával časopisu Guardian o istej divokej noci v Japonsku, počas ktorej sa zabával s kanadským popovým idolom. Poriadne sa spolu opili a Justin ho údajne vyzval, aby mu odrazil golfovú loptičku z úst.

„Boli sme v Japonsku a zastavili sme sa v jednom pochybnom bare. On si dával iba vodu a ja som sa poriadne opil.

Potom sme šli na golfové ihrisko. Ľahol si na zem, dal si do úst golfovú loptičku a prikázal mi, aby som mu ju odtiaľ vyrazil. Povedal som si ,d****i, musím poriadne zamieriť,‘ a zahnal som sa.“


Tip redakcie: Fanúšik Justina Biebera to schytal rovno do nosa


Ed Sheeran udrel Justina Biebera rovno do líca

Ryšavá hviezda našťastie minula cieľ a trafila Justina iba do líca.

„Tresol som Justina Bieber golfovou palicou rovno do líca,“ dodal na záver. „Bola to jedna z tých chvíľ, keď si pomyslíte: ,čo je toto, d****i?‘“

Obaja hudobníci boli v Japonsku začiatkom minulého mesiaca, takže spomínaný incident sa mohol udiať práve vtedy. Ed sa po ročnej odmlke vrátil na koncertné pódiá vo veľkom štýle.

Kamaráti spolupracovali v minulosti napríklad na Justinovom hite Love Yourself, ktorého spoluautorom bol práve Ed Sheeran.

Podľa časopisu The Sun zaspievali multimiliónový hit prvý raz spolu naživo v istom japonskom bare pred tromi týždňami.

Pieseň Love Yourself sa stala treťou najdlhšie hranou jednotkou kanadskej hitparády a medzi najlepšou desiatkou sa udržala až 24 týždňov. Edov najnovší singel Shape Of You zase zaznamenal neuveriteľných 53 miliónov prehratí počas jediného týždňa.

Sheeranov golfový príbeh vystriedal nedávny škandalózny incident o tom, ako ho neúmyselne zranila britská Princezná Beatrice.

Stalo sa tak v novembri, keď ďalší známy spevák James Blunt zažartoval, že by sa rád stal rytierom. 28-ročná princezná sa zrejme zahnala mečom a pritom si nevšimla Eda, ktorý stál za ňou aj so svojou priateľkou Cheryl. Spevákovi s ohnivými vlasmi tak omylom porezala tvár.

Hostia na párty v sídle Royal Lodge vo Windsore, Berkshire – domove Princa Andrewa ostali zarazení, a keď spevák zverejnil svoju fotografiu s ranou na líci, historka sa okamžite rozšírila medzi verejnosťou.

Čítajte tiež:

Speváčka Beyoncé je tehotná. S manželom čakajú dvojičky

Kim Kardashian zjavne nevie čo od dobroty. S týmito rukami asi riad neumyje

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4275260/Drunk-Ed-Sheeran-hit-Justin-Bieber-face-golf-club.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ