Bývalá šéfkuchárka Gwyneth Paltrow: ,,Nejedia nič a sú na seba veľmi prísni“

0
1863

Žeby žili iba zo vzduchu alebo mesačného prachu?

Ona je symbolom životného štýlu bez lepku a mliečnych výrobkov (možno aj bez zábavy).Vlastne akoby doslova vyžarovala a vylučovala životnú pohodu (asi).

Last sunset in #umbria

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Bývalá osobná šéfkuchárka Gwyneth Paltrowovej Kate McAloonová prezradila, do akých extrémov je schopná zájsť herečka a zakladateľka módnej značky Goop pre štíhlu postavu a zdravie.

McAloonová pracovala pre Gwyneth a jej manžela Chrisa Martina v roku 2008, kým herečka natáčala prvý film zo série Iron Man.

Šéfkuchárka dostala od asistentky páru stravovacie požiadavky a bola šokovaná.

„Nejedia nič a sú na seba veľmi prísni,“ vyjadrila sa pre portál News.au.

„Vyhýbali sa cukrom, čomukoľvek sladkému, mliečnym výrobkom, jedávali iba zeleninu.“

Super spicy tomatillo salsa prep 🌶

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

McAloonová sa pri ich obmedzeniach veľmi trápila a priznala, že nakoniec sa uchýlila aj k potravinám zo zoznamu zakázaných pre dosiahnutie plnšej chuti.

Vtedy ju pár pochválil, že jedlo je oveľa lepšie.

„To sa stáva, keď nejete iba trávu,“ vysvetľuje.

59-ročná McAloonová už varila pre viacero známych tvárí, napríklad Mirandu Kerrovú, Stevena Spielberga či Courtney Coxovú.

Pre Mirandu sa jej údajne pracovalo skvelo, pretože jedáva presne to, čo aj tvrdí.

McAloonová bola u známej modelky zamestnaná ešte v čase, keď bola vydatá za Orlanda Blooma, a prezradila, že tento geneticky veľmi obdarený párik mal slabosť pre karí a chia puding.

Spielberga zase pochválila za úžasnú kuchyňu s dodatkom, aký zhovievavý bol režisér aj s manželkou, keď McAloonová nechtiac odbila kúsok ich luxusnej pracovnej dosky.

Veľký zvrat v jej kariére nastal, keď sa na Havaji náhodne dostala k práci pre televíznu hviezdu Nicka Offermana a jeho manželku Megan Mullallyovú.

Správy o jej kulinárskych zručnostiach sa potom medzi hviezdami rýchlo rozšírili a McAloonová mala čoskoro hromadu známych klientov, jedných hladnejších než druhých.

Čítajte tiež:

Prečo je Coca-Cola v „mekáči“ taká chutná

Ak sa vo vzťahu ,,dusíte“ s týmto by ste mali prestať

Príbeh Janisa Ostojiča: Od futbalu cez depresiu až k modelingu


Zdroj: http://www.independent.co.uk/life-style/food-and-drink/gwyneth-patrow-chef-chris-martin-ate-nothing-kate-mcaloon-gluten-free-goop-a7958671.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ