Blond is better. Súhrn najslávnejších žien s blond hrivou

0
1689
Ohodnoť článok

Sú úspešné, atraktívne a strhávajú na seba pozornosť všade, kam vstúpia. Niektorí ich milujú a považujú za vzory, ostatní len ticho závidia a čakajú na nejaký pád. Najslávnejšie blondínky to nemajú ľahké ani napriek obrovskému bohatstvu a celosvetovej popularite.


Tip redakcie: Značka Proda a jej nový bluetooth reproduktor X6


„Všetky oči na mne,“ aj to si môže povedať každá z celebrít, ktorú si svet pamätá nielen kvôli odkazu jej práce, ale hlavne vďaka žiarivej blonďavej frizúre. Vo svete šoubiznisu je takýchto hviezdičiek viac než dosť, no len niektoré z nich za sebou zanechávajú tak výraznú  stopu, že ich myšlienky, diela či životné príbehy si neustále pripomíname.

Madonna – diva z pódia

Spevácka diva, ktorá to vie na pódiu poriadne roztočiť. Jej meno poznajú po celom svete či už kvôli kultovým skladbám, dobročinným aktivitám alebo kontroverzným udalostiam. Aj keď v súčasnosti je okolo speváčky ticho, na tak výraznú a charizmatickú osobu sa zabudnúť nedá.

Sharon Stone – kráska s chladným pohľadom

Ťahá jej na 60-tku, no aj v pokročilom veku dokáže byť zvodná. Jedna z najlepšie platených herečiek 90.rokov sa preslávila najmä filmom Základný inštinkt, po ktorom odštartovala jej pestrá herecká kariéra. Fanúšikovia si ju obľúbili pre neodolateľnosť jej chladného pohľadu.

Claudia Schiffer – kráľovná móla

Neexistuje žiadna fanynka módy, ktorá by nepoznala meno Claudia Schiffer. Supermodelka dokázala upútať viacerými prednosťami, no vlasy s takým leskom a vitalitou jej závidia aj najlepšie kaderníčky. Kráľovná móla sa tak navždy zapísala medzi najslávnejšie blondínky.

Pamela Anderson – hviezda amerického bulváru

Hviezda seriálu Baywatch, známa aj svojimi domácimi erotickými videami, bola svojho času sledovaná všetkými americkými médiami. Bez ohľadu na jej úspechy a herecké nadanie, viac pútala svojou postavou, ktorú sa verejnosti snažili vnútiť ako jeden z ideálov ženskej krásy.

Paris Hilton – škandalózna tatkova dcéra

51217202 - paris hilton attends the summer stars party 2008 held at the social in hollywood, california, united states on may 22, 2008. copyright 2007-2008 by popular images.

Snáď žiadna blondína nemá v zbierke viac škandálov a kurióznych trapasov ako Paris Hilton. Dcéra bohatého hotelového magnáta sa síce v šoubiznise presadila, no len ťažko oceniť jej talent alebo umelecké kvality. Do povedomia ju totiž dostal skôr bulvár ako jej vlastná snaha.

Scarlett Johansson – dáma z Hollywoodu

Vznešené meno, prenikavý pohľad a anjelsky žiarivé vlasy, presne to sedí na herečku Scarlett Johansson. Preslávila sa natáčaním viacerých ocenených filmov, v ktorých dostala príležitosť prejaviť svoj šarmantný prejav, vďaka čomu je medzi mužmi vnímaná ako skutočná dáma.

Brigitte Bardot – ideál krásy 60.rokovBlond is better - Brigitte Bardot

Dnes je Brigitte Bardot zrelá pani v dôchodkovom veku, no svojho času bola považovaná za najkrajšiu ženu sveta. Hustá blonďavá frizúra, plné pery a oči, ktorými sa vám pozerala rovno do duše. Máloktorá herečka 60.rokov s ňou mohla súperiť, snáď len nezabudnuteľná Marilyn.

Marilyn Monroe – sexsymbol svojej doby

Priťahovala mužov ako magnet a mohla mať každého, na ktorého ukázala prstom. Aj napriek búrlivému milostnému životu je dodnes príkladom nezávislej ženy. Nebola len sexsymbolom a kráľovnou filmového plátna, zdobila ju aj bystrosť a komunikatívnosť. Slávny príbeh však skončil smutným koncom, pretože zomrela ako 36-ročná, navyše za nevyjasnených okolností.

Mená týchto 8 žien nie sú ani zďaleka jedinými príkladmi slávnych blond celebrít. Síce sa im podarilo ovládnuť šoubiznis a získať si pozornosť celého sveta, no niektoré z nich nepriniesli ľuďom až tak veľa inšpirácie. Napriek tomu sa zapísali do histórie a svet si ich bude navždy pamätať ako najslávnejšie blondínky planéty.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ