Drží si žena od vás odstup… Tu sú možné príčiny

0
3083

Keď si žena drží odstup… Čo sú možné príčiny?

Drží si od vás partnerka odstup? Bez ohľadu na dôvod, doprajte jej čas a priestor, ak ju chcete získať späť. Ženy opúšťajú vzťahy zväčša kvôli problémom s dôverou, pochybnostiach o svojich pocitoch či nerovnosti medzi partnermi. Nie sú to však jediné dôvody. Toto sú najčastejšie príčiny toho, že o budúcnosti s vami pochybuje.

48902706 - unhappy couple having problems at bedroom

Nevenujete jej dostatočnú pozornosť

Ak sa jej nevenujete, prestane sa aj on vám. Keď sa pri vás cíti nedôležito, začne byť unavená z vášho nezaujatého postoja. Začne sa vám vyhýbať, aby zistila, či vám na nej záleží a či si to vôbec všimnete.

Bojí sa záväzku

Ak nie je pripravená na veľký životný krok a má pocit, že k nemu váš vzťah smeruje, bude sa snažiť vývoj udalostí brzdiť. Nie každej žene tikajú biologické hodiny a túži po troch deťoch.


Tip redakcie: Keď hovoríme jedno a myslíme si druhé: Ako dešifrovať ženské frázy


Idete na to prirýchlo

Ženy chcú, aby ste ich chceli a túžili po nich. Ak však správaním dávate najavo, že bez nej neviete existovať, zrejme bude chcieť medzi vami stanoviť hranicu. Spomaľte a nechajte ju, nech vás doženie svojím tempom. Inak riskujete, že vás nechá.

V minulosti jej ublížili

Strach zo straty a ublíženia sú dva silné faktory, ktoré poháňajú správanie vo vzťahoch. Ak sa v minulosti vo vzťahu popálila, nebude chcieť riskovať ďalší žiaľ a bude prirodzene opatrnejšia.

Posielate jej dvojznačné signály

Ak ste z nej jednu minútu unesený, no v druhej si ju už nevšímate, posielate jej zmiešané signály. Možno si držíte odstup vy od nej a ani si to neuvedomujete.

Má zmätok vo svojich pocitoch

Možno si nie je istá, čo k vám cíti a či si s vami dokáže predstaviť spoločnú budúcnosť. Keď vzťah začne byť vážny, mnohí sa obzerajú po zadných vrátkach. Doprajte jej čas, nech sama zistí, čo chce. Nechcete ju predsa do ničoho nútiť.

28071550 - unhappy couple having an argument in living room at home

Nedôveruje vám

Ak ste v minulosti podviedli priateľku, hovoríte často o svojej bývalej alebo neustále flirtujete s dievčatami, vaša partnerka môže mať problém úplne vám dôverovať. Zistite, čo ju trápi a uistite ju, že pre vás existuje len ona.

Nemyslí si, že ste do nej zbláznený

Nikto nemá rád pocit odmietnutia. Ak má dojem, že oveľa viac chce ona vás ako vy ju, po čase ju taký vzťah môže omrzieť. Ak to má fungovať, aj vy musíte investovať svoj čas a energiu.

Ešte sa nepreniesla cez predošlý vzťah

Ak s vami začala chodiť tesne po dlhodobom či dôležitom vzťahu, sotva sa cezeň stihla preniesť. Ak ešte stále niečo cíti k bývalému, je len dobré, že sa snaží ujasniť si v hlave, koho vlastne chce.

Má pocit, že niečo nefunguje

Niekedy sa vám na vzťahu niečo nezdá a ani presne neviete pomenovať, o čo ide. Jednoducho nemáte ten správny pocit. Ak jej vnútorný hlas našepkáva, že čosi je zlé, nechajte ju, nech zistí, čo spôsobuje jej nespokojnosť vo vzťahu. To najhoršie, čo môžete spraviť, je nútiť ju, aby sa rýchlo rozhodla. Vtedy riskujete, že ju navždy stratíte.

Čítajte tiež:

Ako byť úspešný obchodník. 13 fráz, ktorými si nakloníte zákazníka

Dámy ak sa vám na brade objavujú chĺpky máme pre vás dôvody a riešenia

Opakovane použitá plastová fľaša obsahuje nesmierne veľa baktérií


Zdroj: http://www.lovepanky.com/men/understanding-women/when-a-woman-pulls-away

ZANECHAŤ ODPOVEĎ