Drevené puzzle ako darček plný spomienok

0
259

Puzzle je hrou, ktorou darujeme niekoľko vecí naraz. Je to najmä malý kúsok sveta, ktorý si sami vyskladáme. Pracujeme intuitívne, ale logicky zároveň. Riadime sa podľa návodu, no v priestore pôsobí puzzle esteticky. Umožňuje nám rozvíjať sa, spoznávať hranice svojich možností a vo výsledku sa tešiť z každého detailu. A na detailoch nám záleží aj pri samotnom výbere darčeka. Prečo práve puzzle?

Vyberáme unikátne puzzle – drevené dieliky dostanú každého

Na drevené puzzle klasické papierové nemá! Na drevenom obdivujeme trvácne dieliky, ktoré umožnia vyniknúť každému odtieňu. Obrázok vyznieva živo, priam autenticky so zobrazovaným výsekom reality. Navyše kvalitné drevené puzzlev nás podnecuje nielen lásku k umeniu, ale aj k prírode a jej netradičným formám.

Drevené puzzle sa nebráni ani inovatívnym riešeniam. Pôsobí tradične, ale je plné noviniek. Jednou z nich sú reálne podobizne (zvierat, rastlín), dieliky väčšieho formátu alebo v tvare písmen. Nové drevené puzzle prináša aj bonusové výhody – vďaka nim dokazuje, že je plnohodnotným darčekom pre každého. Môže ísť o mini puzzle ako predlohu alebo o možnosť vymaľovať si a rôzne dekorovať obrázok na drevenom boxe.

Drevené puzzle a viacero darčekov v jednom  

Drevené puzzle preukazuje svoju výnimočnosť nielen obsahom, ale aj obalom. Darček pozostáva z unikátneho dreveného boxu, plne farebnej predlohy a originálnych dielikov. Tie najčastejšie vyobrazujú prírodné krásy, divy sveta alebo si rezervujeme puzzle z fotky. To sa stáva veľmi obľúbeným najmä pre špeciálne tvarované dieliky a množstvo skrytých významov. Týmto puzzle nevytvárame zážitok, ani nie je výsekom bežnej reality, ale dôkazom, že obdarovaný je pre nás celým svetom. Zhmotňuje súbor emócií, ktoré v nás vyvolá nielen pri hre s puzzle, ale aj každým ďalším pohľadom naň.

Zdroj obrázku: Coolarts.sk

Čítajte tiež: