Nápadité darčeky pre mamu a pre sestru

0
524

Darovanie darčekov pre najbližších je pre mnohých z nás obľúbenou súčasťou vianočných a narodeninových sviatkov. Ak hľadáte dokonalý darček pre vašu mamu alebo sestru, môže sa to stať skutočnou výzvou, pretože určite chcete, aby bol darček osobný a vyjadroval vašu lásku a uznanie. V tomto článku vám prinášame niekoľko tipov na originálne darčeky.

Darčeky pre mamu

Personalizovaná šperkovnica

Personalizovaná šperkovnica môže byť krásnym a praktickým darčekom pre vašu mamu. Môžete ju ozdobiť jej menom alebo iným dôležitým slovom, ktoré ju reprezentuje. V nej si vaša mama môže uchovávať svoje šperky a iné doplnky.

Zdroj foto: Africa Studio / Shutterstock.com

Kniha rodinných príbehov

Fotokniha s rodinnými príbehmi môže byť krásnym spôsobom, ako ukázať vašej mame, ako dôležitá je pre vás ona a vaša rodina. Napíšte do nej svoje spomienky, príbehy, prípadne pridajte fotografie a vytvorte prezent, ktorý je skutočne cenným spomienkovým predmetom.

Relaxačný darčekový kôš

Darčekový kôš s relaxačnými produktmi môže byť dokonalým darčekom pre mamu, ktorá si zaslúži oddych a relax. Do koša môžete umiestniť kúpeľové soli, krémy na telo, masážne oleje, čajové vrecká a iné predmety, ktoré jej umožnia odreagovať sa a spomaliť v dnešnej uponáhľanej dobe.

Personalizovaný fotoalbum

Personalizovaný fotoalbum s rodinnými fotografiami môže byť pre vašu mamu veľmi emocionálnym a osobným darčekom. Môžete v ňom zoskupiť fotografie z dovoleniek, rodinných osláv a udalostí, ktoré sú pre ňu a pre vás dôležité.

Darčeky pre sestru

Personalizovaný šperk

Personalizovaný šperk môže byť dokonalým darčekom pre sestru, ktorá miluje módu a štýl. Môžete zvoliť náhrdelník, prsteň alebo náušnice s jej iniciálami, alebo významným pojmom, ktorý súvisí s vašimi spoločnými záujmami.

Zážitok

Zážitok je vždy vhodným riešením, ak má obdarovaná osoba rada nové dobrodružstvá. Môžete jej darovať let balónom, zážitok z jazdy na koni alebo kurz nejakej novej zručnosti. Možností je v tomto prípade veľa, či už pôjde o adrenalínové alebo relaxačné zážitky.

Personalizovaná kávová alebo čajová šálka

Personalizovaná šálka s jej obľúbeným citátom alebo menom môže byť krásnym darčekom pre vašu sestru, ktorá si s láskou tak môže ráno pripraviť čaj alebo kávu. Táto šálka bude pre ňu milým spomienkovým predmetom, ktorý jej pripomenie váš vzťah.

Čítajte tiež: