Meghan Markle poslala sexuálnym pracovníčkam v Bristole inšpiratívny odkaz

0
2605

Vojvodkyňa zo Sussexu napísala odkazy ako „si odvážna“ a „si silná“ na banány ako súčasť potravinových balíčkov, ktoré budú distribuované pracovníčkam prostredníctvom charitatívnej organizácie One25, ktorú s vojvodom navštívila v piatok.

View this post on Instagram

While visiting Bristol's One25 — a charity that provides support and resources for women who feel trapped in street sex work, addiction, homelessness and other issues — the Duchess of Sussex had the idea of sharing positive messages with the women on bananas. While helping volunteers put together care packages with food, Meghan took inspiration from a school cafeteria worker in the U.S. who wrote motivational messages to children. ?❤️ photos: Getty

A post shared by Good News Movement™️ (@goodnews_movement) on

One25 sa špecializuje na pomoc ženám oslobodiť sa od pouličných sexuálnych aktivít prostredníctvom rôznych iniciatív. 150 sexuálnym pracovníčkam poskytuje napríklad doručenie potravinových balíčkov.

Inšpiratívne odkazy sa charitatívnym dobrovoľníkom veľmi páčili. ,,Asi to znie gíčovo, ale takéto maličkosti, hlavne keď ste v takýto večer vonku, potešia. Už len to, že si Meghan našla na to čas“, povedali.

,,Najkrajšie na Meghaninom „banánovom posolstve“, je to, že ide o príklad jednoduchého činu z lásky, ktorý môže urobiť aj človek, ktorý má málo,“ napísal istý používateľ na sociálnej sieti.

Jedna bývalá sexuálna pracovníčka však Meghan skritizovala: ,, Ľudia tam vonku nemajú čo jesť a kde spať a ona nám dáva nejaké slová napísané na kúsku ovocia. Má prostriedky na to aby nám pomohla viac ako len takto. Je to urážlivé.“

Pracovníci charitatívnej organizácie sa však zhodli na tom, správy sú krásne a citlivé a pre ženy znamená veľa vedieť, že ich niekto podporuje.

Čo si o tom myslíte vy?

Čítajte tiež:

Ariana Grande si musela dať opraviť tetovanie, po tom čo ju fanúšikova upozornili na chybu

Ktorú emóciu považujú ženy na mužoch za najviac sexy

Ako znova prebudiť stratenú vášeň v posteli