Elizabeth Olsenová sa posťažovala na svoj dekolt vo filme Avengers

0
2341

Herečka by bola radšej, keby jej výstrih nebol taký veľký.

Ring the alarm cuz I’m throwin elbows #scarletwitch #avengers #infinitywar

A post shared by Elizabeth Olsen (@elizabetholsenofficial) on

Pokúšať sa zachrániť svet je ťažké aj bez príliš ,,odhaľujúceho“ korzetu a presne to musela zvládnuť Scarlet Witch v novom Avengers filme.

V nedávnom rozhovore pre magazín Elle, Elizabeth Olsen, ktorá hrá ženskú superhrdinku vo filme Avengers: Infinity War prezradila, že ak by mohla zmeniť jednu vec, bol by to práve jej kostým, ktorý odhaľoval viac ako by chcela.

Avengers Assemble! #somethinggoodiscoming #avengers #infinitywar

A post shared by Elizabeth Olsen (@elizabetholsenofficial) on

Herečka sa vyjadrila, že korzety obľubuje, ale v prípade toho vo filme by bola radšej keby bol vykrojený o niečo vyššie.

,,Keď sa poobzerám okolo seba, poviem si – wau, som jediná čo má výstrih a to mi príde vtipné, lebo môj kostým sa od posledného filmu veľmi nevyvinul“, vyjadrila sa pre magazín.

V rozhovore však poukázala na fakt, že jej súčasný kostým je oveľa menej provokatívny ako v komikse. Výber kostýmov vysvetľuje tým, že nemá reprezentovať obyčajnú ženu ale akýsi ,,kultový obraz“.

Nie je to prvýkrát čo herečka kritizovala prezentovanie žien v médiách. Pred uverejnením filmu sa zúčastnila na fotení obálky magazínu Empire, ktorú na Instagrame okomentovala: ,,Podobá sa to vôbec na mňa?“ , fotku následne vymazala.

Aj napriek jej veľkému výstrihu, sa Elizabeth vyjadrila, že chápe, že Marvel pracuje na tom aby jeho filmy a deje boli čo najkomplexnejšie a navzájom prepojené s tými komiksovými.

Čítajte tiež:

Agenti a špióni všade okolo nás

5 tipov ako „donútiť“ každého chlapa aby spravil čo chcete

Rodičia, tieto hashtagy môžu ohroziť bezpečnosť vášho dieťaťa na internete

ZANECHAŤ ODPOVEĎ