Thighlighting: nový trend v plastických operáciach

0
2650

Hollywood sa neúnavne naháňa za dokonalosťou. „Thighlighting“ je najnovšou komplikovanou procedúrou, ktorú už podstúpili celebrity ako Bella Hadid či Jennifer Lopez.

Nejde tu pritom o obyčajné natiahnutie a zoštíhlenie, thighlighting prináša totálnu premenu nohy a zahŕňa viaceré bolestivé a invazívne operácie. Časy, kedy ideálne nohy znamenali len medzeru medzi stehnami, sú nenávratne preč.

Aj keď sú jednotlivé operácie prispôsobené požiadavkám klienta, obvykle zahŕňajú kombináciu procedúr ako je liposukcia, odstránenie prebytočnej kože, implantáty v lýtku a kontúrovanie stehien.

But first… ?? @Balmain

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

„V posledných rokoch sa čoraz viac žien sústredí na to, ako vyzerajú ich stehná,“ vysvetľuje oceňovaný plastický doktor Esho z londýnskej kliniky ESHO.

„Keď sú správne kontúrované, tvar stehien dokáže opticky predĺžiť nohy a vytvoriť tak žiadanú siluetu,“ povedal.

„Nohy vyzerajú dlhšie a telo tak pôsobí štíhlejšie.“

Vysvetlil, že procedúra je vo Veľkej Británii rovnako častá ako v USA. Klienti za ním často chodia s výstrižkami z amerických novín, aby zistili, aké procedúry sú možné.

What a dream come true…This year felt like my first year all over again. Emotionally, physically, mentally, in my health I feel so much stronger in so many ways and I am so grateful to all who have supported me, believed in me and stood by me. Thank you for giving me this opportunity again sweet @ed_razek @monica.mitro @10magazine @johndavidpfeiffer Yesterday was so unreal on so many levels. It took so much for all of this to come together and truly as a team we pulled it together as a WHOLE. I am grateful. I am happy. I am humbled. And I just can't stop smiling thinking about it!!! I can't wait for you all to tune in to this show. #vsfs2017 . Also … WAS IT NOT MEANT TO BE THAT MY WINGS ARE THE DAMN ? EMOJI!?!?!!? Meant to be!!!!!! DREAM LOOK!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????????????????????????????????

A post shared by ? (@bellahadid) on

„ESHO klinika má niekoľkých pacientov, ktorí podstupujú kontúrovacie procedúry. V minulosti kontúrovanie nôh predstavovalo asi 15% z týchto procedúr, teraz je to už ale viac ako tretina.“

Takéto operácie samozrejme nie sú lacné. Finálna cena sa odráža od konkrétnych techník, môže ale stáť viac ako 8000 eur.

Čítajte tiež:

Máte problém občas zaspať – dajte si na nohy teplé ponožky

Nevera po hudobnícky: Dva vydarené albumy miliardového páru


Zdroj: http://www.independent.co.uk/life-style/thighlighting-plastic-surgery-trend-hollywood-california-leg-procedures-lifts-implants-a8094411.html