Speváčka Pink opäť šokovala svojich fanúšikov!

0
3024

Tehotná Pink

Presne pred troma dňami zverejnila americká speváčka Pink na svojom instagrame fotku, ktorá jej fanúšikom vyrazila dych! Speváčka je na nej vyfotografovaná so svojou malou dcérkou, ktorá sa túli k jej okrúhlemu brušku. Komentár k obrázku hovoril za všetko: „Prekvapenie!“, napísala Pink. Speváčka očakáva svojho druhého potomka a nemôže vyzerať šťastnejšie…

Surprise!

A photo posted by P!NK (@pink) on

Trojnásobná držiteľka hudobnej ceny Grammy už má 5-ročnú dcéru Willow Hart, ktorú porodila v roku 2011. Pink (37) sa s manželom, motokrosovým pretekárom Carey Hartom, so založením rodiny vôbec neponáhlali. Divoký pár sa niekoľko rokov opakovane rozchádzal a zmieroval, až nakoniec svoje „áno“ spečatili v roku 2006 tradičným sobášom.

Speváčka sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodine. Sama pochádza z početnej famílie a hovorí, že jej brat je pre ňu veľmi dôležitý. Nedávno sa v známej rannej show Good Morning America vyjadrila, že „budovať úspešnú rodinu je v mojom živote cieľom číslo jedna“. Dieťatko by sa malo narodiť na jar roku 2017.

Čítajte tiež:

Rihanna: Jej nahá fotka pobúrila internet

Miley Cyrus dohnali výsledky volieb k srdcervúcemu plaču