Nevera po hudobnícky: Dva vydarené albumy miliardového páru

0
1445

Ona má majetok v hodnote 350 miliónov dolárov, on dokonca 810 miliónov. Speváčka Beyoncé a raper Jay-Z tvoria miliardový pár, ktorý poznajú ľudia na celom svete. Pravdaže, peniaze v živote nie sú všetko a ani im nezabezpečili bezproblémový vzťah. Jay-Z sa nedávno pre NY Times priznal k svojej nevere. Hviezdy však problémy prekonali aj vďaka hudbe, ktorá im poslúžila ako súčasť terapie. Pôvodne plánovali vydať spoločný album, napokon z toho boli dva úspešné sólové projekty. Beyoncé vyšla s názvom Lemonade, Jay-Z s titulom 4:44. Toto je pätnásť zaujímavosti o ich vzťahu.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 1. Všetko mala odštartovať spolupráca na piesni 03 Bonnie & Clyde v roku 2002, aj keď podľa Vulture sa prvý raz stretli už v roku 1997.
 2. Prvý raz sa spolu objavili na červenom koberci v roku 2004 na MTV Video Music Awards. Vtedy však ešte zaryto mlčali o svojom vzťahu.
 3. Beyoncé neskôr povedala pre Essence, že nechceli, aby bol ich vzťah pod drobnohľadom reflektorov. „To, čo spolu máme, je reálne. Nie je to o rozhovoroch v médiách či pózovaní na fotkách,“ vyhlásila speváčka.
 4. Zosobášili sa v raperovom byte na Manhattane štvrtého apríla 2008. Štvorky majú pre nich veľkú symboliku. Obaja sa narodili štvrtého – Jay-Z 4. 12. 1969, Beyoncé 4. 9. 1981.
 5. Obaja si dokonca na prstenníky vytetovali rímsku číslicu IV.
 6. Spriatelili sa s iným slávnym párom – rockerom Chrisom Martinom a herečkou Gwyneth Paltrow, ktorí sa medzi časom rozišli. „Sú veľmi milí, štedrí a naozaj dobrí ľudia,“ povedala Paltrow pre Ellen DeGeneres.
 7. Pár založil viacero charitatívnych organizácií. Beyoncé so svojou BeyGood nadáciou vyzbierala peniaze na všetko možné – od pomoci ľuďom po prírodných katastrofách po rodovú rovnosť. Jay-Z založil Nadáciu Shawna Cartera, ktorá poskytuje štipendiá pre mladých ľudí zo zlých sociálnych pomerov.
 8. Podľa Forbes má Jay-Z majetok v hodnote 810 a Beyoncé 350 miliónov dolárov.
 9. V roku 2011 predviedli na MTC Video Music Awards duet Love on Top. Počas vystúpenia Beyoncé oznámila, že je tehotná a v januári 2012 porodila dcéru Blue Ivy Carter. O tri mesiace neskôr, na štvrté výročie svadby, obnovili svoje svadobné sľuby na súkromnej slávnosti.
 10. Beyoncé povedala v rozhovore pre Oprah: „Nebola by som žena, ktorou som, keby som si nezobrala tohto muža. Mám v ňom veľkú oporu.“ Zároveň svoj neželaný potrat označila za najsmutnejšiu udalosť v živote.
 11. Špekulácie o stave ich manželstva sa začali objavovať v roku 2014 po zverejnení videa, na ktorom speváčkina sestra Solange, ktorá sa tiež venuje hudobnej kariére, udierala rapera vo výťahu newyorského hotela Standard.
 12. Bulvár začal šíriť klebetu, že Jay-Z podviedol manželku. Náznaky toho, že je táto informácia pravdivá, sa dali nájsť aj v speváčkinom albume Lemonade, ktorý vyšiel v apríli 2016.
 13. Jay-Z nedávno prezradil pre NY Times, že terapia pomohla dvojici zachrániť manželstvo.
 14. Pár si v tomto roku kúpil dve veľké nehnuteľnosti – sídlo za 88 miliónov dolárov v Los Angeles a sedemizbový byt za 26 miliónov dolárov v newyorskom Hamptone.
 15. V júni sa tešili z nového prírastku do rodiny. Beyoncé porodila dvojičky – chlapček sa volá Sir Carter a dievčatko Rumi.

Čítajte tiež:

Raper Jay-Z po terapii: Hnev nahradila empatia

Ako sa prestať hnevať. Osloboďte svoju myseľ a prestaňte si ubližovať

Fitnes blogerka: „Rakovina je spôsob, akým sa vás vaše telo pokúša zachrániť.“


Zdroj: http://www.businessinsider.com/beyonce-jay-z-marriage-2017-11/#over-the-course-of-their-relationship-beyonc-and-jay-z-established-couple-friends-like-rocker-chris-martin-and-actress-gwyneth-paltrow-who-have-since-split-theyre-very-kind-generous-good-good-people-paltrow-told-ellen-degeneres-6

ZANECHAŤ ODPOVEĎ