10 celebrít, ktorých prínos pre šoubiznis je tragický

0
4649

Najtrápnejšie celebrity šoubiznisu

Keď hovoria, nevedia o čom. Prezentujú sa ako vzory, no ich skutky dokazujú opak. Túžia sa zapísať do histórie, no ich meno v sieni slávy by bolo iba hanbou. Desiatka celebrít, ktoré sú fiaskom celého šoubiznisu, má bohužiaľ milióny fanúšikov, ktorí podporujú ich „prácu.“ 

Koho viniť za to, že desiatka neslávne slávnych hviezdičiek ovplyvňuje milióny ľudí? Bulvár, ktorý im v snahe zarábať na škandáloch robí meno, alebo fanúšikov dávajúcich svojim idolom energiu? Alebo sú to samotné celebrity, ktoré idú cez mŕtvoly a vedia fanatizovať dav? Nech je to akokoľvek, pokiaľ nezmenia svoj prejav, navždy ostanú len čiernou škvrnou šoubiznisu.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber

Nemal ani občiansky preukaz a už vypredával štadióny. S tým prišla sláva, paparazzi a produkčné spoločnosti. Tlak na mladého chlapca skončil užívaním drog a bitkami s fanúšikmi. To však nestačilo a zavariť si musel aj erotickými selfie a orgiami na hoteloch.

??????????

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Miley Cyrus  

Slušná a zdvorilá Hannah Montana s nežným hlasom je mŕtva. Nahradila ju drzá a excentrická koketa Miley Cyrus, okolo ktorej sú neustále škandály. Po najnovšom sa jej darí aj v rebríčkoch najsfetovanejších speváčok, čím ešte viac „vylepšuje“ vplyv na deti.  

A post shared by ??? (@chrisbrownofficial) on

Chris Brown 

Spevák so zlatom v krku to prešvihol už niekoľkokrát. Jeho násilnícke sklony obohatené nepodarenými fórmi o teroristoch ho zhadzujú do pozície hlúpej celebritky, ktorej miesto v šoubiznise je úplne zbytočné. 

✨???✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Paris Hilton

Viac rozbitá ako triezva, viac nahá ako oblečená. Aké miesto má rozmaznaná dcéra hotelového magnáta v médiách je otázkou na všetkých slušných novinárov. Obzvlášť po zverejnení jej amatérskych pornografických videí, pri ktorých zjavne nemala čistú hlavu. 

Pamela Anderson 

V porovnaní s Paris Hilton pôsobí šarmantnejšie a inteligentnejšie, no o inšpirácii a pozitívnom vplyve v jej prípade hovoriť nemôžeme. Pamela mala smolu, že viac ako herecký „talent“ zaujalo jej slávne poprsie, na ktorom spočívala celá jej kariéra. 

New pics on my app #KKWAPP

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian

Jej viere v herecký talent sa vysmiali, tak to skúsila podnikaním s módou. Ani to však nebolo dôvodom, pre ktorý je táto žena preslávenou tvárou amerických médií. Jej povesť bude už navždy sprevádzať predaj amatérskeho erotického videa, na ktorom sa snažila postaviť svoju kariéru. Nepomáha jej ani klan Kardashianovcov, ktorý sa topí v závislostiach.

Mickey Rourke

Rebel s povahou búrliváka mal skvelú kariéru, no nie je jediným hercom, ktorý si ju pokazil pitím a fetovaním. K tomu si prirátajme trapasy s vyzliekaním a pokazenú plastiku pier. Môžu byť vôbec diváci zvedaví na ožrana s umelou tvárou, ktorý sa márne snaží byť akčným hrdinom?

Gestern bei Radio NRj in Zürich!! Das war echt toll!!

A post shared by Carmen Geiss (@carmengeiss_1965) on

Manželia Geissenovci

Slávny nemecký pár má príliš ťažký život na to, aby ho tvorcovia primitívnych reality show vynechali zo svojho produkčného plánu. Je až smiešne, že relácie bez emocionálneho či vzdelávacieho prínosu pre diváka môžu mať takú vysokú sledovanosť. Veď spomeňme si na Mojsejovcov a ich úbohý pokus o miesto v slovenskom šoubiznise.  

motherfuckers…love you dad… @terryrichardsonsdiary @marilynmanson #punkd

A post shared by Brian Warner (@brianwarnerofficial) on

Brian Warner

Kontroverzný hudobník, ktorý je vnímaný dvojako. Jedni ho označujú za nadčasového umelca, kým pre iných je stelesnením psychopata. Každopádne, problémom nie je jeho odstrašujúci imidž, skôr problémové texty a nie celkom prirodzené vnímanie sexuality.  

well of course; THAT'S where i hid my spare kidney…

A post shared by Charlie Sheen (@charliesheen) on

Charlie Sheen

Desiatku celebrít uzavrieme trochu paradoxne, pretože Charlie Sheen dal šoubiznisu dosť veľa. Jeho herecké nadanie plné irónie a zosmiešňovania narcizmu nás núti smiať sa aj z vážnych vecí. Problémom je skôr jeho životný štýl, ktorý pohoršuje aj tých najslobodomyseľnejších. Alkohol, drogy, promiskuita a AIDS, s tým určite nejde príkladom.

Nevieme, čím si tieto celebrity prešli a čo ich vedie k prejavu, aký pred verejnosťou preferujú, takže súdiť by sme ich nemali. To ich však nezbavuje zodpovednosti za to, že na spoločnosť vplývajú negatívne a celému šoubiznisu robia iba hanbu.

 Kto podľa vás patrí medzi najtrápnejšie celebrity šoubiznisu?