Demi Lovato zareagovala na titulok znevažujúci jej telo a followerom pripomína, že je „viac ako jej váha“

0
2026

Speváčka vo svojom príbehu na Instagrame zdielala titulok, ktorý opisoval jej ,,plnšiu postavu“ a napísala: ,,Som viac ako moja váha“.

View this post on Instagram

Here’s a basic bitch bathroom selfie ??‍♀️

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

V ďalších príbehoch Lovato pokračovala v diskusii o pozivtínom prístupe k telu a prečo prezentovanie tela či postavy v médiách môže byť škodlivé – najmä pre niekoho, kto trpel poruchou príjmu potravy.

,,Na rozdiel od minulosti, dnes nie som nahnevaná, netrápi ma, že niekto napísal titulok o mojej ,,plnšej postave“. Hnevá ma, že si ľudia myslia, že je v poriadku písať o postave iných ľudí. Najmä o niekom, kto sa priznal, že sa zotavuje z poruchy príjmu potravy.

Mrzí ma to za tých, ktorí sú ľahko ovplyvnení ,,kultúrou diéty“.“

Speváčka oslovila svojich followerov a napísala: ,,Nepočúvajte negatívne diskusie o diétach. Ste viac ako číslo na váhe.“

V nadväznosti na kritiku Demi Lovato sa autor článku speváčke na Instagrame ospravedlnil a doplnil, že si túto lekciu zaslúžil.

,,Naozaj ma to úprimne mrzí,“ napísal. Na čo mu speváčka odpovedala:  „Ďakujem, že chápete čo som tým chcela povedať…poďme to zmeniť spolu.“

Speváčka na Instagrame pripomenula svojim fanúšikom, že zmena nastane zvýšením hlasu, šírením pravdy a súcitu, nie nenávisti.

,,Nezabudnite si pripomenúť, akí ste krásni a hodní šťastného a zdravého života“,napísala.

Followeri speváčku pochválili za to, že sa postavila sama ze seba a šíri pozitívny prístup k telu.

Čítajte tiež: