Získa si aj vás fleece svojou mäkkosťou

0
1263

Fleece je spoľahlivým materiálom cez zimné a chladné dni, nesklame vás však ani počas nevyspytateľného jarného počasia. Okrem teplého oblečenia sa s touto látkou môžete stretnúť dokonca aj pri iných spracovaniach. Poznáte ďalšie využitia fleecu?

Mäkký a príjemný na dotyk. Taký je fleece a veľmi často sa využíva pri šití búnd či zimných čiapok. Tento materiál je vďačný svojou schopnosťou udržať teplo a stáva sa verným spoločníkom najmä počas zimného obdobia. Viete ale o tom, že ho pokojne môžete nosiť aj teraz a viacero fleecových prevedení sa nachádza vo vašom bezprostrednom okolí?

Vhodný pri výkyvoch počasia

Nečakané jarné prehánky náš môžu prekvapiť kdekoľvek. Vrstvy oblečenia ubúdajú a s čoraz častejším slnečným počasím schovávame bundy do útrob skríň. Bundy sú nahrádzané mikinami a vestami, pričom vďačné sú v týchto dňoch najmä tie fleecové, ktoré sa nielen pohodlne nosia, ale garantujú vám aj pocit tepla, keď sa výrazne ochladí.

Dekorácie s praktickým využitím

Populárne spracovanie z fleecu predstavujú určité verzie bytového textilu. Určite každý z nás vlastní minimálne jednu deku či prikrývku v takomto prevedení. Práve tá si vás totiž získala nielen vďaka hebkému povrchu, ale aj svojou bezprostrednou hrejivosťou. Vyhľadávaným kúskom sú v našich domácnostiach však aj fleecové vankúše.

Kreatívne spracovania

Využitie fleecu nemá limity a pokojne môžete vašim ratolestiam vytvoriť pútavú hračku. Nielenže sa bude vyznačovať svojou farebnosťou, deti si určite obľúbia nový kúsok vo svojej zbierke aj vďaka príjemnému povrchu.

Či už je tento materiál vaším dlhodobým obľúbencom alebo ste naň natrafili len nedávno a úplne si vás získal, nebráňte sa ušiť si z fleecu niečo vlastné a presne podľa vašich predstáv. Prostredníctvom internetového obchodu Bubulakovo máte možnosť veľkého výberu, nájdete si v rámci ponuky aj vy váš obľúbený materiál?

Čítajte tiež: