Zoznam najlepších darčekov pre tínedžerov

1
4036

Technológia Bluetooth, hlasové ovládanie a funkcie zdielaina, sú niektoré z jedinečných funkcií, ktoré nájdete v prípade týchto najlepších vianočných darčekov pre tínedžerov v roku 2019.

Apple Watch Series 5, 429€+

Apple Watch Series 5 majú stále zapnutý Retina displej, na ktorom vidíte čas a dôležité informácie aj bez zdvihnutia zápästia.

Majte k dispozícii trasu, ktorá vás rýchlo dovedie ku vašej obľúbenej káve a zaplaťte ju jednoduchým priložením. Buďte v kontakte s rodinou, priateľmi, sledujte svoje kondičné ciele a jednoducho sťahujte z App Store. To všetko priamo na zápästí.

Hodinky Apple Series 5 sú skvelým a život zľahčujúcim darčekom pre každého tínedžera.

Fotoaparát Fuijifilm Instax Mini 9, 65€+

S fotoaparátom Fujifilm Instax Mini 9 si môže váš tínedžer okamžite vytlačiť svoje autoportréty a snímky. Táto kamera je dodávaná v balíku s farebnými filtrami, filtrom na selfie, puzdrom na fotoaparát, stojanom a ďalšími vymoženosťami. Je vynikajúci na cestovanie, špeciálne príležitosti a dokonca aj na každodenné použitie.

MacBook Air (13-palcový Retina displej),1 189 €+

Vďaka tenkému, ľahkému dizajnu si dokáže vaše dieťa vziať tento MacBook Air takmer kamkoľvek. S náležitou starostlivosťou ide o schopný a dlhodobý prenosný počítač na surfovanie po internete, vytváranie dokumentov, kontrolu e-mailov a oveľa viac. S výdržou batérie až 13 hodín je MacBook Air pripravený na cestovanie a vďaka rýchlemu SSD disku dokáže ukladať veľké množstvo údajov. Podporte technologický rozvoj vášho dieťaťa pomocou tohto skvelého každodenného technologického vianočného darčeka.

Prenosný reproduktor JBL Flip 4, 80€+

Prenosný reproduktor Bluetooth JBL Flip 4 je prenosný s výdržou batérie až 12 hodín. Toto zariadenie môže zdieľať prehrávanie hudby s bezdrôtovým pripojením až pre 2 smartfóny. A vďaka technológií hlasového asistenta Siri alebo Google je ovládanie  jedným tlačidlom hračkou.

Sony PlayStation VR Headset, 205€+

Hráči môžu vstúpiť do virtuálnej reality s náhlavnou súpravou Sony PlayStation VR. Navrhnuté s OLED obrazovkou s rozlíšením 1080p a 3D zvukom, tínedžeri sa budú môcť cítiť, akoby boli súčasťou ich hier. Súprava Sony PlayStation VR sa neobmedzuje iba na hráčov, pretože váš tínedžer môže rovnako pozerať videá YouTube so zorným poľom 360 stupňov, čo im umožňuje objavovať napríklad inú krajinu bez toho, aby museli opustiť pohodlie domova.

Crenova Mini Projektor, 80€+

 Vďaka ostrému videu, ktoré podporuje až 1080p, a možnosti pripojenia smartfónu alebo počítača na účely zrkadlenia, môžu byť sobotné noci zážitkom. Vďaka 200-palcovému displeju a Hi-Fi stereo je toto zariadenie skvelým vianočným darčekom na zdieľanie spoločných okamihov.

Apple AirPods s nabíjacím puzdrom, 139€+

AirPods predstavujú úplne nové poňatie bezdrôtových slúchadiel. Stačí ich vybrať z puzdra a hneď ich môžeš používať s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom.

Automaticky sa zapínajú a pripájajú. Dokonca spoznajú, keď ich máte v ušiach, a pozastavia prehrávanie, keď ich vyberiete.

Na jedno nabitie vydržia AirPods až 5 hodín počúvania alebo 3 hodiny hovorov.  Za 15 minút sa v puzdre nabijú na 3 hodiny počúvania alebo 2 hodiny hovorov.

Beautify Beauties osvetlené make-up zrkadlo s Bluetooth, 30€+

Pomôžte svojej princeznej pripraviť sa na večierok vďaka najnovším technológiám, pomocou kozmetického zrkadla Beautify Beauties Bluetooth. Toto zrkadlo umožňuje dotykové ovládanie a svetlo sa dá ľahko vypnúť a zapnúť. Vďaka funkcii Bluetooth, môže vaša princezná počúvať hudbu a použiť odnímateľné zväčšovacie zrkadlo, ktoré jej umožní dokonale sa pripraviť.

Čítajte tiež:

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ