Fungujú spaľovače tukov? Áno, aj

0
4654

preco priberam

Ako schudnúť? To je otázka, ktorú si už raz určite položil nejeden z nás. Avšak tak, ako je jednoduchá táto otázka, aj odpoveď na ňu sa dá zhrnúť do jednej vety. To klasické, čo sa dočítate v každom článku znie: musíte vydať viac kalórii, ako prijmete. Je to jednoduchá matematika, ktorú keď dodržíte, dostaví sa želaný výsledok. Sú však aj dáke skratky? Veľmi populárne sú napríklad spaľovače tukov, ktoré ľuďom s nadváhou sľubujú zázračné schudnutie v priebehu niekoľkých týždňov. Fungujú však spaľovače a už pomocou nich reálne niekto aj schudol? Áno, ale je v tom háčik!

Prečo priberám?

Na to je tak jednoduchá odpoveď, že je až nepochopiteľné, prečo tak veľa ľudí priberá. Jednoduchá rovnica, na základe ktorej zistíte, že ak prijmeme v jedle viac kalórii ako vydáme, začne sa nadbytočná energia ukladať na „horšie časy“. Ako keď do vedra nalejete viac vody, tiež začne po bokoch vytekať. Jedným z najpopulárnejších a údajne najúčinnejších spaľovačov tukov je L-carnitín. Čo to je a funguje?

najlepsie spalovace tukov

Funguje L-carnitín?

Mnoho ľudí si kúpi spaľovač tukov s myšlienkou, že ho začnú konzumovať a chudnutie začne zázrakom fungovať. Hlúposť a vyhodené peniaze. Na každom spaľovači tukov je jasne napísané, že ide o výživový doplnok. Čo to znamená? Že za vás nebude robiť ťažkú prácu, avšak ak sa budete snažiť, chudnutie vám zjednoduší. Dávkovanie L-carnitínu je jednoduché – 30 minút pred každým tréningom alebo inou športovou aktivitou. Ak teda idete behať, dajte si pol hodinu pred tým dávku L-carnitínu a po mesiaci aktívneho životného štýlu zistíte, že rýchlo chudnete. Ako rýchlo schudnúť? Zvýšte pohyb. Mnohí sa však pýtajú, či nie je L-carnitín iba placebo. Je to tak? Rozhodne nie. Účinky L-carnitínu spoznáte už po pol hodine tak, že sa začnete pri fyzickej záťaži viac potiť. Avšak zdôrazňujeme, že pri zvýšenej fyzickej záťaži. L-carnitín taktiež dodáva energiu a podáte lepší športový výkon.

  • 30 minút pred športovým výkonom si dajte L-carnitín
  • pite veľa vody
  • nekonzumujte tučné a vyprážané jedlá
  • denne zjedzte aspoň jednu veľkú porciu zeleniny
  • páni, doprajte si viac sexu (zvyšovanie testosterónu má pozitívny vplyv na chudnutie)

funguju spalovace tukov

Aký je teda záver? Spaľovače tukov môžete pokojne užívať, avšak pamätajte na to, že všetkého veľa škodí. Taktiež si musíte uvedomiť, že bez vetra sa ani lístok nepohne a zbytočne si kúpite spaľovač tuku, ak budete naďalej sedieť doma pri televízore a jesť čipsy. Spaľovač tukov, ako je napríklad L-carnitín, vám má pomôcť, no nie robiť prácu za vás.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPrenajímajte len na základe dobrej nájomnej zmluvy
Ďalší článokAko zaujať pri prezentácii: Dosiahnite, aby vás každý počuval
Keď som mal 25, dal som výpoveď aby som sám cestoval po svete. Kancelária nikdy nebola pre mňa. Z cestovateľského blogu Bez Mapy som si spravil zamestnanie na plný úväzok a stal sa digitálnym nomádom. Všetko čo potrebujem k práci je môj laptop, WiFi a hlava plná nápadov. Dlhodobo cestujem po svete a svoje zážitky, rady a tipy ako žiť život na vlastnú päsť zdieľam s tebou na tomto blogu. Pridaj sa ku mne a zahoď svoj strach z nepoznaného.