Kam na rande v Bratislave. Týmto prekvapíte na sto percent

0
5684

Prekvapiť na rande svoju polovičku je stále ťažšie. Dnes vymyslieť niečo originálne naozaj potrvá, nakoľko každý všetko zažil a videl. Romantické rande v Bratislave však nemusí byť nudné rande v predraženej reštaurácii na Hlavnom námestí. Redakcia Zaujímavosti pre vás pripravila zoznam tipov, kam na originálne rande v Bratislave, s ktorým zaručene prekvapíte.

Rande v Bratislave, s ktorým zaručene prekvapíte

26087216 - bratislava, slovakia image of bratislava, the capital city of slovakia

Vyskúšajte reštauráciu na Židovskej

Ázijská reštaurácia na Židovskej je naozaj prekvapením jednak pre vaše chuťové bunky, no aj vaše oči. Rezervujte si stôl a vezmite svoju polovičku práve sem. Určite oboch poteší exotická Ázijská kuchyňa a delikatesy ako je napríklad čierne vajce. Z tejto reštaurácie môžete zamieriť do niektorých hipsterských podnikov v okolí reštaurácie alebo skontrolovať výhľad na mesto priamo z hradu.

Choďte spolu do alternatívneho kina

Klasické kiná v nákupných centrách nemajú svoje čaro. Vyskúšajte tie s poriadnym socialistickým nádychom. Lístok si kúpite u pokladníčky v okienku a zavítate do sály, ktorá vonia starinou. Odporúčame vám kino na Hviezdoslavovom námestí. Ceny lístkov sa pohybujú okolo piatich eur na osobu a ide o veľmi silný, kultúrny zážitok.

Vyskúšajte galériu Danubiana

Galéria Danubiana je pre tých, ktorí milujú umenie. Dá sa tu stráviť naozaj celý deň obdivovaným expozícii, obrazov a výstav, ktoré sa priebežne menia. Danubiana má taktiež veľmi štýlovú kaviareň s dobrými zákuskami a výhľadom na Dunaj. Ak chcete svoju polovičku naozaj zaujať, príďte sem loďou z Osobného prístavu v Bratislave.

Čítajte tiež:

4 veci, ktoré by ste nemali hovoriť niekomu, kto prišiel o prácu

Muži máme pre vás 19 vedecky overených spôsobov, ako pôsobiť atraktívnejšie

Ženy, zaujmite v online zoznamke tak, aby stretko nebol prepadák

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMiznúca divočina. Zvieratá, ktoré možno ďalšie generácie nezažijú
Ďalší článokRODINNÁ POHODA 2017
Keď som mal 25, dal som výpoveď aby som sám cestoval po svete. Kancelária nikdy nebola pre mňa. Z cestovateľského blogu Bez Mapy som si spravil zamestnanie na plný úväzok a stal sa digitálnym nomádom. Všetko čo potrebujem k práci je môj laptop, WiFi a hlava plná nápadov. Dlhodobo cestujem po svete a svoje zážitky, rady a tipy ako žiť život na vlastnú päsť zdieľam s tebou na tomto blogu. Pridaj sa ku mne a zahoď svoj strach z nepoznaného.