Letuška zachránila dievča pred obchodom s bielym mäsom tajným odkazom na toalete

0
3074

travel-612508_1280Stránka secretflying.com informovala o tom, že letuška spoločnosti Alaska Airlines zachránila mladé dievča pred obchodom s bielym mäsom priamo počas letu. Ako? Nechala jej tajný odkaz na toalete. Tento hrdinský čin šokoval verejnosť a zvýšil ostrahu polície pred obchodovaním s ľuďmi. 


Tip redakcie: Základné charakterové vlastnosti pre úspešný pracovný život


Toto je príbeh letušky, ktorá zachránila dievčaťu život

Shelia Frederik, letuška z Alabamy v USA zachránila mladú tínedžerku pred obchodom s bielym mäsom tak, že jej nechala tajný odkaz na toalete v lietadle priamo počas letu spoločnosti Alaska Airlines do San Francisca. Zamestnankyňa leteckej spoločnosti cítila podozrenie že niečo nieje v poriadku, keď na palube lietadla obsluhovala slušne oblečeného pána v obleku, ktorý cestoval v spoločnosti mladej slečny, ktorá vyzerala viac než nervózne.

Keď sa Shelia opýtala dievčaťa, či je všetko v poriadku, odpovedal na ňu zdvorilý pán a ona len hľadela do zeme bez toho, aby sa na letušku čo i len pozrela. Letuška Sheila teda nenápadne naznačila dievčaťu, aby išlo na toaletu, kde jej nechala odkaz v ktorom sa opýtala slečny, či je v poriadku. Dievča odpovedalo „pomôž mi“.

Sheila ihneď informovala kapitána ktorý informoval políciu na letisku, kam smerovali. Muža hneď po pristátí zatkla polícia v San Franciscu. 

Čítaj tiež: 

Prečitajte si nové vydanie kultového románu Kto chytá v žite

Existuje liek na život? Vitajte v neobvyklej liečebni, kde sa dejú šialené veci

Poznáte tieto miesta? Otestujte sa!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ