Khloe Kardashian čelí kritike verejnosti za prepichnutie uší svojej dcérky

0
2975

Dcérku porodila v Apríli.

Khloe Kardashian čelí kritike verejnosti po tom ako zverejnila video svojej dvojmesačnej dcérky True s prepichnutými ušami.

Pri príležitosti oslavy svojich 34 narodenín, zdieľala Kardashianka na Instagrame video svojej dcéry True kde v pozadí bolo počuť jej mamu: ,,Tu je moja malá dáma. Pozrite sa na moju malú slečnu.“

Fanúšikovia televíznej hviezdy si okamžite na dievčatku všimli diamantové nášnice a Kardashianku okamžite začali kritizovať za prepichnutie dcérkinych uší v takom mladom veku.

,,Nemôžem uveriť tomu, že dala Khloe prepichnúť uši True. Veď je to ešte len bábätko, nemá ani pol roka, “ napísal jeden z fanúšikov.

Ďalši povedal: ,,Nemôžem uveriť, že Khloe nechala svojmu dieťaťu prepichnúť uši v ôsmich týždňoch.“

Konanie rodičov označili fanušíkovia za barbarské a Kardashianka sa podľa nich snaží len pútať pozornosť.

,,Jasné, že Kardashianka nechala True prepichnúť uši, celá rodina sa zaujíma len o svoj výzor! Som prekvapená, že svojim deťom ešte nedali na tvár mejkap,“ rekacia na Twitteri.

Podľa Univerzity Johna Hopkinsa sa rodičia často pýtaju, či môžu dať deťom vo veku 2-4 mesiace prepichnúť uši. Údajne je to úplne bezpečné, pokiaľ prepichnutie vyokná profesionál a je riadne zabezpečená následná starostlivosť.

Posúdte sami..