Anne Hathaway prezradila prečo prestala piť

0
2596

Anne Hathaway prezradila, prečo sa na teraz rozhodla vzdať alkoholu. Jej hlavnou motiváciou je trojročný synček.

Oskarová herečka sa predstavila v relácii Ellen DeGeneres, aby fanúšikom porozprávala o svojom najnovšom filme Serenity, trileri, v ktorom si zahrá spolu aj s Matthewom McConaugheym.

View this post on Instagram

Matthew and I are learning our film Serenity isn’t easily broken down into sound bites. I really like movies like that, but just in case I am in the minority, here are some reasons why I think you should see it: I find Serenity to be a thrilling, ambitious, violent, spiritual, erotic, charged, dark, damning, contradictory, maddening, lushly intelligent film from the brilliant mind of Steven Knight. It asks a lot of the audience. It exists outside cut-and-dry, black-and-white moralizing, beyond the realm of “thumbs up” and “thumbs down,” “it sucked,” “it was bad-ass,” etc. It will need some analysis and conversation after. Good. Serenity is a sexy, surreal, modern noir for grown ups who are into things that don’t come standard. If that sounds like you, I hope you’ll consider giving us your time and attention. Thanks for listening xx #SecretsWillSurface @serenityfilm

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

Anne rozprávala o tom ako ju počas natáčania filmu na Mauríciu, jej herecký kolega Matthew zobral na prehliadku miest s najlepším rumom.

Keď sa jej však moderátorka opýtala ako sa jej páčila prehliadka ostrova, herečka priznala, že si ju kvôli množstvu alkoholu, ktoré vypila, príliš nepamätá.

Nakoniec prezradila prečo sa v Októbri 2018 úplne vzdala alkoholu a plánuje to dodržať ďalších 18 rokov.

,,Kým môj syn žije v mojom dome, nebudem piť, lebo sa mi nepáči ako pijem, “ povedala Hathaway.

Bod zlomu pre herečku nastal vtedy, keď viezla svojho syna do školy aj s ,,opicou“ 🙂 Avšak objasnila, že nebola tá, ktorá auto šoférovala.

,,Vtedy som si povedala ,,a dosť“ , nepáčilo sa mi to,“ povedala.

V roku 2017 sa priznala aj k tomu, že veľmi ľutuje, že vôbec uverejnila fotku jej syna na sociálnych médiách.

Zatiaľ čo na fotografii bolo vidno iba zadnú stranu synovej hlavičky, herečka mala pocit, že tým umožnila nahliadnuť ľudom do jej súkromného života a prekročila istú hranicu.

,,Aj keď mám pocit, že som to urobila tým najopatrnejším spôsobom a aj keď to bol okamih, na ktorý som bola neuveriteľne hrdá, neviem či to urobím znova,“ dodala.

Myslíte si, že je herečkino správanie prehnané, alebo s jej rozhodnutiami súhlasíte? Čo by ste urobili vy?