Vieme, ako prebieha let prvou triedou v Emirates. Toľko luxusu!

0
5589

Let prvou triedou Emirates

Ak máte zvyšných 10 tisíc eur, kúpte si spiatočnú letenku v prvej triede s top leteckou spoločnosťou Emirates. Pripravili sme pre vás náhľad toho, ako vyzerá luxus v oblakoch. Za to, aby sa k vám chovali ako v rukavičkách si samozrejme priplatíte, no dostanete to, za čo ste si zaplatili. Na palube v prvej triede leteckej spoločnosti Emirates sa vyspíte do ružova, ráno si dáte sprchu a budete piť len to najkvalitnejšie šampanské.

Let prvou triedou Emirates vás dostane do kolien. Škoda zaspať!

Dať si kaviár či sprchu v rýchlosti 800 kilometrov za hodinu vo výške 12 kilometrov nie je budúcnosť. Stačí nasadnúť na palubu arabskej spoločnosti Emirates. Vaša VIP starostlivosť začne už pred vašim domom, kde vás vyzdvihne limuzína a odvezie na letisko.

Pre pasažierov prvej triedy má Emirates na letiskách samostatný check-in pultík, takže čakať v rade s ostatnými cestujúcimi rozhodne nebudete. Súkromie pasažierov prvej triedy je u leteckej spoločnosti na prvom mieste aj z toho dôvodu, že Emirates lietajú celebrity ako Paris Hilton či Jeniffer Aniston. Keď však príde čas nastupovať, nastúpite zo svojej súkromnej zóny na letisku, ktorá je vyhradená pasažierom prvej triedy. Cestujúci v ekonomickej triede nikdy do styku s pasažiermi v prvej neprídu. Toľko celebrít by asi nezvládli 🙂

 

Počas letu vás budú riadne vykrmovať, no možno zabudnete na to, že ste hladní pri pohľade na všetok luxus a noblesu. Horúci uterák a šampanské na privítanie nikdy nechýba. Počas letu dostanete prvotriednu whiskey, niekoľko chodov drahých jedál a vlastnú kabínu s posteľou.

Ako si zarobiť na takýto let

Nuž, málokto je ochotný zaplatiť toľko peňazí za obyčajnú letenku. Oveľa schodnejšia cesta je zbierať letecké míle, ktoré potom môžete použiť na kúpu novej letenky (alebo aspoň na zníženie jej ceny).

Čítajte tiež:

Tip na výlet. Na potulkách po maďarských mestách

Z Bratislavy si v roku 2017 zaletíme do týchto 23 destinácii. Pribudlo niekoľko nových liniek

Koľko stojí cesta okolo sveta? Toto budú tvoje minimálne náklady na jeden mesiac

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokJedna cigareta ma (ne)zabije…
Ďalší článokPlacebo vám pomôže vyrovnať sa so zlomeným srdcom
Keď som mal 25, dal som výpoveď aby som sám cestoval po svete. Kancelária nikdy nebola pre mňa. Z cestovateľského blogu Bez Mapy som si spravil zamestnanie na plný úväzok a stal sa digitálnym nomádom. Všetko čo potrebujem k práci je môj laptop, WiFi a hlava plná nápadov. Dlhodobo cestujem po svete a svoje zážitky, rady a tipy ako žiť život na vlastnú päsť zdieľam s tebou na tomto blogu. Pridaj sa ku mne a zahoď svoj strach z nepoznaného.