Briti dávajú výpoveď! Stoja v rade na letenky do Thajska za 49 libier!

0
7335

Aj keď tieto rady vyzerajú skôr ako rady na nový iPhone 7, nie je to tak. Predstavte si to, dali by ste výpoveď, aby ste si mohli kúpiť spiatočnú letenku do Thajska za 49 libier? V britskej metropole, v Londýne, sa to stalo nedávno realitou. Konkrétne v centre mesta na Vicotria station, kde sa zhromaždili stovky ľudí, aby si nenechali ujsť túto šialenú akciu. Čo chcú? Letieť do Thajska za 49 libier. Aby sa uistili, že sa ujdú letenky aj im, prichádzajú zavčas rána a berú si stany. Za touto akciou stojí britská spoločnosť STA Travel, ktorá si týmto spravila perfektný PR a rozšírila povedomie o sebe do celého sveta.

rady-ludi

Čo vraví ich reklama? „Postavte sa do radu a dostanete letenku do Thajska za 49 libier.“ Tento marketingový ťah zabral a ľudia naozaj prišli! Prišli ich stovky, aby si nenechali ujsť letenky do Thajska za smiešnu sumu. Našli sa tu aj takí, ktorí v rade stáli viac ako 33 hodín! Neskutočné! Osemnásťročná Mollie Merrifieldová a jej o rok starší priateľ pracovali do tohto dňa v McDonald’s, pokým sa nedopočuli o tejto šialenej akcii. Neváhali a prišli sa aj oni postaviť do radu v centre Londýna.

„Obaja sme dali výpoveď a v ten istý deň sme sa sem prišli postaviť,“ povedala Mollie.

Ďalším šialencom, ktorý sa rozhodol tráviť svoj čas čakaním v rade, bol aj Waheed Khan, 30-ročný študent, ktorý sem prišiel medzi prvými. Londýnčan Waheed bol na dlhé čakanie veľmi dobre pripravený a zobral si so sebou aj rybársku stoličku a spací vak.

letenky-do-thajska

„Zhruba hodinu a pol po tom, ako som prišiel, začali prichádzať ďalší ľudia. Je tu veľmi príjemná atmosféra a všetci sa tu spolu zhovárame. Polícia nám popriala veľa šťastia a ubezpečila nás, že toto zhromaždenie je úplne v poriadku,“ povedal Waheed.

Článok sa originálne objavil na metro.co.uk