Vstavané skrine so vstavaným LCD TV? Áno

0
7034

Možností je ešte viac, ako by ste očakávali. Bezpochyby je to kus nábytku, ktorý perfektne zapasuje do vašej izby, keďže vypĺňa nevyužitý priestor. Napríklad aj do podkrovnej izby, kde sa zvažuje stena. Vďaka obrovskému výberu dizajnov, poťahových materiálov a farieb, je možné zladiť ich s akýmkoľvek nábytkom.

Náklady sú nízke

Budete prekvapení, že kompletné náklady sú nižšie, ako pri obvyklom nábytku. Je to hlavne preto, lebo sa šetrí materiálom. Ak chcete ušetriť, je možné vynechať zadnú stenu skrine. V ponuke sú taktiež desiatky materiálov a poťahov. Ceny sa pohybujú približne od tristo eur na meter dlhú skriňu až po niekoľko tisíc eur.

7224092_m

Jednoznačná modernizácia

Takáto inovácia môže byť určitým modernižačným elementom vašej spálne. Zrkadlá rozšíria opticky priestor a dodajú vašej izbe viac svetla. Na zväčšenie priestoru sa používajú svetlé farby a na zútulnenie tmavé, drevotrieskové lišty, ktoré majú dlhšiu trvácnosť ako masív. Dokonca v súčasnosti „letí“ aj koženkový, či prírodný ratanový povrch.

 

Navodia pocit relaxu

Dôležité je tiež farebné zladenie vstavaných skríň a ostatného nábytku v spálni. Bude to umocňovať pocit relaxu. Obrovskou výhodu je aj fakt, že už sa nemusíte pozerať na neporiadok v manželovej otvorenej skrini. Jednoducho zatiahnete posuvné dvere a je to vybavené. V spálni sa často využíva povrchový materiál lacomat. Je to sklo pokryté matovaným lakom, čím sa dotvára atmosféru súkromia.

 

Ako správne vyberať

Vstavané skrine sú k dispozícii v rôznych tvaroch a materiáloch, ktoré spolu harmonizujú v nečakaných kombináciach. Od jednoduchých bielych poťahov cez drevené, kožené až po milečne sklo. Uričte by ste mali myslieť aj na celkové zladenie s podlahou a ostatným nábytkom v priestore.  Niekedy to nie je jednoduché a trvá to viac času, ale určite to oceníte v budúcnosti. Najlepšie je obrátiť sa na profesionálov, najmä na interiérových architektov.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKráter s modrým ohňom
Ďalší článokKrb v paneláku? Prečo nie
administrátor stránok, autor článkov o rôznych zaujímavostiach zo sveta zábavy, vedy, zistenia a akcie...