Rozžiarte svoj domov

0
1300

Svetlo je dôležitým prvkom v každom interiéri. Nepodceňujte jeho výber a venujte mu dostatok času a pozornosti. Vhodne zvolené osvetlenie je dizajnovým doplnkom, ktorý dokáže preniesť k dokonalosti aj tmavú obývaciu izbu, kuchyňu alebo spálňu. Majte na pamäti nielen ekonomickú stránku, ale aj aktuálne trendy a štýl bývania. V KIKA nájdete rozmanitý výber svetelných variácií aj pre vaše bývanie.

Páči sa vám funkčný dizajn? Oceľová elegantná špirála stropného osvetlenia Wave vytvorí v interiéri neopozeraný punc luxusu a zároveň zaistí dostatok svetla.

Trblietavý lesk tienidla Silvestro s kvietkovaným dekorom dodá vášmu domovu iskru. Toto svietidlo je ideálne do obývacích izieb, v ktorých zaručene očarí každého návštevníka.

Bronzové odlesky stropného svietidla Gergo rozjasnia celú miestnosť. Mäkký svit prechádzajúci textilným tienidlom nechá vyniknúť každý kúsok nábytku a vytvorí útulnú atmosféru vo vašich domovoch.

Príjemné osvetlenie nesmie chýbať ani v spálni. Dávku šarmu dodá keramická stolná lampa Shot v rôznych farbách.

Stále viac ľudí si chce zariadiť svoj byt či dom originálne. Moderný retro štýl vďaka využitiu pastelových farieb a oblých tvarov vnáša do interiérov pohodu a útulnosť. Vintage lustre či stojace lampy a lampičky vyzerajú ako z rokov minulých, ale hodia sa aj ako ozvláštňujúci prvok do moderne zariadených priestorov.

Správne rozmiestnené svietidlá vedia urobiť zázraky nielen s priestorom, ale aj s vašou psychikou. Cíťte sa príjemne vo všetkých miestnostiach vášho domova.

Viac na www.kika.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ