3-izbový byt z Dúbravky s rukopisom ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

0
10542

Lukratívne  bývanie v hlavnom meste, to nie sú len novostavby v centre Bratislavy. Medzi to najlepšie, čo v poslednom období vyrastá na bratislavskom bytovom trhu, patria aj Čerešne. A na návrhu bytov v tomto projekte z Dúbravky sa podieľa aj ateliér DOBRÝ INTERIÉR. 

Autori projektu Čerešne pri tvorbe návrhu vsadili na štýlové bývanie v pokojnom prostredí, ktoré má zaručiť bežný mestský štandard. Takejto požiadavke sa musia prispôsobiť aj návrhy jednotlivých bytov, o ktoré sa okrem iných stará aj spomínaný ateliér DOBRÝ INTERIÉR. Jednou z jeho najlepších prác v tomto projekte je aj tento šikovný 3-izbový byt z Dúbravky.

Obývačka – kontrast farieb a praktický komfort

Spojenie bielych a svetlých odtieňov s príjemnou hnedou vytvorilo správny kontrast farieb. Obývačka je zariadená v štýle nerušivej kombinácie nadčasových odtieňov, ktoré sa celkom nežne prelínajú do jedného harmonického celku.

DZ06

DZ05

Kuchyňa – otvorený priestor v modernom duchu

Otvorená kuchyňa prepojená s obývačkou nielenže šetrí priestor, ale zároveň pôsobí moderne. Podobne ako v obývačke, aj tu vyniká jemná hnedá ladiaca s bielym pozadím všade naokolo.

DZ04

DZ03

Spálňa – pohodlie za cenu maximálnej priestrannosti

Dnešné spálne sú symbolom priestrannosti a poriadku, čo potvrdila aj táto spálňa z Čerešní. O atmosféru sa stará stena s jednoduchým motívom v záhlaví manželskej postele, ktorá môže vyniknúť vďaka dostatku denného svetla prichádzajúceho z balkóna.

SP02

HOST03

Chodba – Atmosfére chodby udáva tón dominantná biela, vďaka ktorej sa opticky zväčšila jej úzka dispozícia. Vkusne pôsobí odkladací priestor, ktorý je starostlivo ukrytý za dverami bytu.

CH01

Kúpeľňa – neutrálna biela a jej pokojný dojem

Štýlové obklady v bielom prevedení sa tiahnu po celej kúpeľni. Špeciálny nádych im dodáva prevedenie v matnom štýle, ktoré svojim moderným postojom jemne vyvažuje klasický šmrnc vyžarujúci z prítomnosti hnedých doplnkov. Tým sa vyzdvihuje celkový charakter bytu, ktorý sa nesie v priestrannosti a v kontraste neutrálnej bielej s domáckou hnedou. 

WC01

KUP02

Voľné byty z projektu Čerešne v bratislavskej Dúbravke ešte stále čakajú na svojich budúcich majiteľov. Tí sa môžu rozhodnúť pre takéto elegantné bývanie ponúkajúce dostatok priestoru, nezameniteľnú  atmosféru a komfort na každom kroku. Práca ateliéru DOBRÝ INTERIÉR je tou najlepšou pozvánkou k obhliadke bytov, tak čo myslíte, stojí za to kupovať v Dúbravke?

Čítajte tiež:

Zdravé materiály pre každý interiér

Vieme, ako prebieha let prvou triedou v Emirates. Toľko luxusu!

9 receptov na opuchnuté oči, ktoré naozaj fungujú