Kvalitné dvere do interiéru? Trendom sú laminátové prevedenia

0
3868

Hľadáte vhodné interiérové dvere pre váš domov? Ani jeden bytový priestor sa nezaobíde bez kvalitných dverí, pretože práve tie tvoria súčasť nábytku v interiéri. Preto je veľmi dôležité, aby ste zvážili nielen to, aký model si vybrať, ale rozhoduje aj jeho štýlovosť, kvalita povrchovej úpravy a aby vám poskytoval dostatočný pocit súkromia. Každý výrobca i predajca je niečím odlišný od ostatných, a to nielen ponukou produktov interiérových dverí, ale aj komplexom služieb, ktoré vám v rámci svojho servisu ponúka. Ako sa teda správne rozhodnúť?  

Štýlový a atraktívny dizajn za dobrú cenu

Prirodzene, vaše nové interiérové dvere musia vyzerať štýlovo a ladiť s ostatným zariadením vášho bytu. V tomto prípade je dobré si nechať poradiť. Napríklad v interiérovom štúdiu Lupacentrum pri Trnave, kde vám ponúkajú široký rad modelov fóliovaných i laminátových interiérových dverí. „Pri ich výrobe sa dbá na maximálnu kvalitu jednotlivých prevedení, štýlový a moderný dizajn a v neposlednom rade vysokú funkčnosť. Všetky interiérové dvere sú vyrobené z prvotriednych materiálov a na Slovensku. Naše dvere sú skutočnými dizajnovými kúskami, ktoré dokonale zapadnú do vašej miestnosti,“ objasňuje Ľuboš Velšic z portálu Lupacentrum.sk

Čo je momentálne trendy? Laminátové dvere

Hitom posledných rokov sú jednoznačne laminátové dvere. Patria k najobľúbenejším  používaným typom interiérových dverí a môžete ich osadiť aj do pôvodných kovových zárubní. Na výber máte atraktívny dizajn a paletu zaujímavých odtieňov a drevo dekórov. Disponujú  veľmi odolným povrchom, ktorý dokáže spoľahlivo zvládať aj väčšie zaťaženie. Taktiež sú ľahko udržiavateľné a stálofarebné, s dokonalou imitáciou prírodných materiálov, čím vášmu interiéru dodajú nevšedný šmrnc. Dokonca sú vysoko odolné voči poškriabaniu. Kvalitné laminátové dvere preto predstavujú ideálny typ interiérových dverí do domácností s deťmi, či s domácimi miláčikmi, ktoré občas dajú dverám naozaj zabrať, ale tiež do verejných priestorov s častou frekvenciou otvárania. Jednoducho pre všetkých ľudí, ktorí si potrpia na vysokú kvalitu,“ radí Ľuboš Velšic.

laminatove-interierove-dvere

Vyžadujte kvalitný servis na mieru

Aby ste si mohli objednať dvere u vybraného výrobcu, či predajcu, musíte poznať hrúbku steny, výslednú prechodnú šírku dverí, spôsob a smer otvárania. Pri výbere nezabudnite zohľadniť celkový štýl interiéru a prevládajúcu farebnosť. Chcete, aby interiérové dvere vynikali, alebo sa nenápadne „zliali“ so stenami a ostatným nábytkom? Rozhodnite sa, či dekor dreveného krídla a zárubne budete riešiť ako tón v tóne, napríklad s podlahou, alebo siahnete po kontrastnom odtieni. Treba si tiež dať pozor na to, aby sa všetky interiérové dvere  boli otvárané buď dnu alebo von, čím vytvoríte v byte prvotný estetický dojem.

Netrúfate si interiérové dvere sami osadiť? Nie je v tom žiadny problém. Túto fázu môžete zveriť do rúk odborníkov priamo zo špecializovanej predajne, kde si dvere kupujete. V Lupacentre totiž vedia, že predajom interiérových dverí sa ešte nič nekončí. „K požiadavkám zákazníkov pristupujeme individuálne, na počkanie vám vypracujeme aj prehľadnú cenovú ponuku, na základe ktorej získate jasnú predstavu o budúcej investícii do vášho interiéru,“ uzatvára Velšic.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ