Domov v štýle Santorini

0
955

Pripraveným šťastie praje! A hoci nás od horúceho leta ešte zrejme delí pár týždňov, náš domov sa určite neurazí, ak mu pár letných tónov naordinujeme už teraz. Koniec koncov, s letnými dovolenkami to tento rok zrejme nebude jednoduché. A ak by sme sa predsa len na žiadnu nedostali, potom si môžeme také grécke Santorini vytvoriť aj doma. Napríklad takto.

Leto = dovolenka. To je pravidlo, ktorého sa držíme už roky. Nič sa však nedá robiť v prípade, ak zasiahne vyššia moc. Vtedy musíme letnú dovolenku tráviť doma. To, čo však urobiť môžeme, je zariadiť si dom v letnom štýle. Takto budeme mať aspoň na okamih pocit, že pri tom mori naozaj sme. K navodeniu tohto pocitu nám určite pomôže modrá farba v kombinácii s bielou. Tie nás v našom podvedomí dovedú až na grécke Santorini!

Krepová posteľná bielizeň, 8,49 EUR          
Dekoratívne kotvy, 3,19 EUR     
Vankúše so strapcami, 5,49 EUR                
Stojace zrkadlá, 16,99 EUR

Aby sme však dovolenkovú náladu načerpali v čo najväčšom množstve, môžeme siahnuť aj po rôznych dekoráciách, ktoré sú pre prímorské oblasti typické. Takéto romantické doplnky nám okrem voľných dní dokonale spríjemnia aj tie pracovné, vďaka čomu nadobudneme pocit, že naša dovolenka trvá nie týždeň, ale celé leto.

Dekoratívne majáky, 4,19 EUR  
Zrkadlá, 5,49 EUR     
Multirámy, 4,19 EUR 
Kúpajúce sa postavičky, 2,19 EUR             
Vázy v tvare mušlí, 4,19 EUR    
Stojace bociany, od 3,19 EUR   
Lampáše, od 10,99 EUR            
Dekoratívne lodičky, od 3,19 EUR

Čítajte tiež:ZANECHAŤ ODPOVEĎ