Tip na knihu: Po sviatkoch treba schudnúť. Ale zdravo!

0
1594

Cez sviatky sme nabrali nejedno kilečko a mnohí ho chcú teraz bezbolestne zhodiť. Neodporúčame vám žiadnu prísnu diétu, ktorá je už prežitkom, ale nový trend v chudnutí – diétu, ktorá sa vám prispôsobí. Fresh diet je zdravé chudnutie s jednoduchými pravidlami. Jej autorkou je Katarína Skybová, ktorá založila Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment. Teraz prichádza s knihou o novej, modernej diéte. Je šťavnatá, sýta a pomôže vám prirodzene získať ideálnu hmotnosť.

Tisícky žien overili účinky FRESH diet, ktorá im pomohla nájsť cestu k zdravému stravovaniu a štíhlosti. „FRESH diet sa vyvíjala počas dvadsaťročnej spolupráce so ženami, ktoré chceli zmeniť svoju postavu, životný štýl, či svoj život celkovo k lepšiemu. Kniha poskytuje mnoho voľnosti vo výbere a kombinácii potravín. Môžete si ju tak prispôsobiť na telo, „ hovorí autorka Katarína Skybová.

Žiadne počítanie kalórií. FRESH diet delí potraviny  do troch kategórií, a to na
aktivátory, stabilizátory a inhibítory. Aktivátory podporujú chudnutie, a tie je vhodné počas diéty preferovať. Stabilizátory línii neublížia, ale neposunú ani bližšie k cieľu schudnúť a inhibítorom je lepšie sa počas diéty vyhnúť.

Nesmie chýbať ani kompletný jedálniček na štrnásť dní a 50 chutných a nenáročných receptov, vďaka ktorým sa naučíte zdravo pripravovať výborné diétne jedlá. Základom sú tri jednoduché zásady a berie ohľad  na to, či je náš deň náročný a plný stresu, príjemný a pokojný, alebo netradičný, mimo domova. „Z našej praxe vieme, ako sú recepty dôležité. Slúžia ako odrazový mostík, ktorý pomáha zásady zdravého varenia dostať tak povediac ´do krvi´,“ dodáva Katarína Skybová.

Súčasťou knihy je skvelá pomôcka pre začiatok diéty – farebný  plagát Rozdelenie potravín podľa FRESH diet.

Nazrite do novinky FRESH diet. Chudnutie s chuťou.