Rozvody slávnych: Katy Perry a Sinead O’Connor

0
1865

Zdá sa, že koniec starého roka nepriniesol veľa pozitívneho speváčkam Katy Perry a Sinead O’Connor. Obe totiž čaká rozvod. Ich manželstvá pritom netrvali nijak dlho. Katy sa rozvádza po 14 mesiacoch a Sinead len po 17 dňoch. Snáď ich obe čaká aspoň úspech v kariére, pretože obe chystajú v tomto roku vydať nové albumy.

Katy Perry sa zoznámila so svojím súčasným manželom Russellom Brandom ešte v roku 2008 počas natáčania jeho filmu. Povestná iskrička však medzi nimi hneď nepreskočila. O rok neskôr, keď ich osud opäť spojil na predávaní cien MTV, začali „randiť“ a zásnuby prišli chvíľu na to. Svadba v hinduistickom štýle, ktorý Russell vyznáva, sa konala v októbri 2010.

O problémoch v manželstve sa začalo hovoriť pomerne nedávno. Žiadosť o rozvod podal Russell a ako dôvod uviedol neprekonateľné rozdiely. Povráva sa, že sama Katy ho požiadala, aby návrh podal, lebo sa bojí reakcie svojich rodičov. Obaja sú totiž kazatelia a Katy pochádza z nábožensky založenej rodiny.

Bulvár už neprestajne rieši, čo môže stáť za rozchodom prominentného páru. Veľa sa diskutuje o sexuálnej orientácii Russella podobne ako pred svadbou. Do úvahy pripadá i pracovná vyťaženosť mladomanželov. Len za minulý rok odohrala Katy cez 100 koncertov po celom svete a Russell natočil za posledné dva roky 7 filmov. Ďalším dôvodom sú vraj deti, ktoré starší Russell plánoval, no mladunkej Katy bola prednejšia kariéra.

Rýchlejší rozchod však nastal u búrliváčky Sinead O’Connor. Tá sa po štvrtý krát vydávala v decembri na svoje 45. narodeniny. Jej nastávajúcim bol írsky terapeut a blízky priateľ Barry Herridge. Svadba prebehla rýchlo v Las Vegas na zadnom sedadle ružového kadilaku. Pár sa však ešte v tú noc pohádal. Po 17 dňoch spoločného žitia, pričom len 7 dní strávili spolu, bol manželstvu koniec.

Sinead na sociálnej sieti twitter napísala, že v okolí manžela sú ľudia, ktorí im nedoprajú, respektíve sa im výber manželky nepozdával. Rozpor však nastal medzi manželmi už po slávnostnom ceremoniáli, pretože Sinead , ktorá tvrdí že nepije sa snažila zohnať nejakú trávu a jej manžel s tým zjavne nebol nadšený.
Hold život je otázkou priorít!