Strhujúci boj s démonmi v pokračovaní Padlých anjelov – Žiadostivosť

0
1211

žiadostivosťVynikajúca séria, ktorú oceňujú kritici, médiá, ale podľahli jej predovšetkým čitatelia. Padlí anjeli skúsenej autorky J.R.Wardovej nie sú klasickí tínedžerskí anjeli, ale podáva ich „dospeláckym“ spôsobom, takže chytí aj tých, ktorí podobný žáner práve nevyhľadávajú. Žiadni trblietaví anjeli, čarovné paličky, škriatkovia či kúzla. Wardová rozohrala výbornú sériu, ktorej nechýba akcia, emócie, vášeň a najmä skvelá zápletka. Sedem smrteľných hriechov. Sedem duší, ktoré treba oslobodiť. Nastáva ďalší hrozivý zápas medzi démonom a Jimom Heronom, padlým anjelom so zatrpknutým srdcom. Je tu druhý diel úspešnej série Padlí anjeli – Žiadostivosť.

„Temné, nebezpečné a návykové čítanie.“
Amazon

Hlavnou postavou je tentoraz Isaac, zbeh zo špeciálnej armádnej jednotky. Za sebou má temnú minulosť a stáva sa terčom pre istého vraha. Padlý anjel Jim Heron sa mu rozhodne pomôcť a vyhľadá Isaaca, no situácia sa výrazne skomplikuje a zápletka smeruje do napätého finále.
Ako sme už zvyknutí, pripletie sa do toho žena – príťažlivá obhajkyňa Grier, ktorá očarí Isaaca, no práve teraz nie je na to vhodný čas. Musí zvládnuť boj s démonmi. A rozhodnúť, či jeho duša vojaka uverí, že pravá láska môže byť tou rozhodujúcou zbraňou proti temným silám. Začítajte sa do úryvku z novinky Žiadostivosť.