Knižná novinka miliónovej Vasilkovej a jej stránky

0
1724

Som spokojná. Mám všetko, po čom ženy túžia. Milujúceho manžela, dve nádherné, zdravé deti a pohodlný dom, poskytujúci útočisko. Čo na tom, že niekedy sa mi zdá, že dni sú si podobné ako vajce vajcu, že sa nič nedeje, že… A čo by sa asi tak mohlo diať? Som žena na materskej dovolenke…“ uvažuje Alena čakajúc na svojho manžela Róberta. Ten v tej chvíli odchádza po dobrom sexe od milenky Daniely…

Dnes vychádza ďalšia novinka od najúspešnejšej slovenskej spisovateľky Táni Keleovej-Vasilkovej. Tá druhá je názov, ktorý hovorí o všetkom. Manželka je presvedčená, že ich manželstvu nič nechýba, jediným tieňom spoločného života je, že Róbert býva v práci príliš dlho a na rodinu mu zostávajú len omrvinky času. Daniela verí, že Róbert sa čoskoro rozvedie, a v snoch si s ním spriada spoločnú budúcnosť. Každá z nich je tá druhá. Ktorá bude prvou? Manželka alebo milenka?

Na prvý pohľad bežná téma a žiaľ, čoraz častejší scenár. No Vasilková napísala príbeh, ktorému nechýba atmosféra, prekvapenia, nečakané situácie. Aj preto sa v týchto dňoch zapíše do histórie slovenskej literatúry – ako prvá naša spisovateľka predala milión svojich kníh. Neuveriteľné číslo, o akom môžu mnohí slovenskí autori iba snívať. „Táňa je fenomén, aký sme na Slovensku nikdy nemali,“ uznanlivo tvrdí Kamil Peteraj. „Mám rekordérov tohto typu rád – prekonávajú ono tzv. nemysliteľné, či nepredstaviteľné – a jej sa to darí úžasne.“

Vasilková knihy

Pri tejto príležitosti spúšťa Táňa Keleová-Vasilková svoj vlastný web na www.vasilkova.sk. Je v jej obľúbenej modrej farbe a na pozadí rozoznať modrý dom z jej najúspešnejšej knižky – predalo sa z nej takmer 60.000 kusov a vyšla dokonca aj ako audio kniha. Stránka je v slovenskej, anglickej a ruskej mutácii (čoskoro jej na Ukrajine vyjde prvá kniha). Neskôr pribudne aj česká verzia, keďže u susedov sa začalo jej knihám výnimočne dariť a v preklade tam vyšlo už viac ako desať jej kníh.

Na stránke nechýbajú informácie z médií, fotografie, videá, úryvky z kníh a samozrejme, diskusie o autorke a jej knihách.