Herečka Mila Kunis porodila svojho druhého potomka

0
1444
Herečka Mila Kunis porodila svojho druhého potomka
Ohodnoť článok

Americká herečka Mila Kunis spolu s manželom hercom Ashtonom Kutcherom privítali do rodiny svoju druhú ratolesť. Herečka minulý týždeň v stredu porodila zdravého chlapčeka. Meno dieťatka ešte nie je známe.


Tip redakcie: Najhoršie psychologické experimenty a ich prekvapivé závery


Mila a Ashton sa nechali prekvapiť pohlavím dieťaťa

NASCEU! #MilaKunis e #AshtonKutcher (@aplusk) já são papais de dois! A atriz deu à luz seu segundo filho, um menino. Mila e Ashton já são pais de #Wyatt, de 2 aninhos. Eles se conheceram em 1998, na série #That70sShow, onde faziam par romântico, mas só se envolveram na vida real em 2012, um ano depois do fim do namoro de 6 anos dele com #DemiMoore. 🎈❤️👶

Fotka uverejnená používateľom Revista QUEM (@quemacontece),


Slávny hollywoodsky pár už spolu má dvojročnú dcérku Wyatt, ktorú sa snažia vychovávať v súkromí a neradi sa ukazujú na verejnosti. Dvojica sa nechala pohlavím dieťaťa prekvapiť. Ako sa vyjadril Ashton v show Setha Myersa Today: „Popravde, dúfal som, že to bude zase dievčatko, nakoľko naša malá dcéra je neskutočne zábavná. Potom som sa však zamyslel a povedal si, že keď to bude zase dievča, Mila ma donúti aj k tretiemu dieťaťu, len aby sme mali chlapca. Takže som vlastne rád…“, dodal so smiechom. „Ale najradšej by som mal aspoň 12 detí“, vyhlásil v jednom zo svojich rozhovorov. Herečka Mila Kunisová, ktorá je ešte s novorodencom v nemocnici, sa po pôrode vyjadrila, že až teraz je ich rodina konečne kompletná.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ