Štýlová aj pri vianočnom stromčeku

0
540

Aj vy sa už tešíte na to, ako si po týždňoch príprav sadnete s vašou rodinou k štedrovečernému stolu? Aj keď budete cez deň ešte pobehovať okolo sporáka, večer si spolu so svojimi blízkymi budete môcť naplno užívať vianočnú pohodu. Ešte neviete, ako sa tento rok oblečiete? Tento problém vám pomôžu vyriešiť nasledovné tipy.

Kúsok elegancie

Vianoce sú špeciálnou príležitosťou, kedy si môžete dopriať niečo nové. Veď kto by chcel byť každý rok na rodinnej vianočnej fotografii zachytený v tom istom oblečení? Pokojne si darujte jeden vianočný darček vopred. Zvoliť môžete koktejlové šaty, nohavicový kostým alebo aj niečo jednoduchšie. Iste nič nepokazíte sukňou s blúzkou či topom. Veľmi prirodzene mnohé z nás siahajú najmä po červenej farbe, ale nič nepokazíte ani elegantnou čiernou.

Pre váš príjemný pocit

Pri nákupoch sa riaďte svojím vkusom a pocitmi. Veď pri štedrovečernom stole aj rozbaľovaní darčekov sa chcete cítiť príjemne. Máte rada čipky? Potom budú tou správnou voľbou šaty, ktoré nimi budú ozdobené. Skvelá príležitosť práve na Vianoce je aj pre tie dámy, ktoré by chceli zaujať niečím ligotavým. Na sviatočnom oblečení sa budú nádherne vynímať lesklé flitre. Alebo vás viac lákajú rafinované asymetrické modely bez rukávov? Výber je len na vás.

Čo na nohy?

K elegantnému outfitu sa iste nehodia papuče, ktoré nosíte po celý rok. Tie by celé vaše úsilie len zbytočne pokazili. Vhodne zvolené topánky celý váš vzhľad doslova vyzdvihnú na novú úroveň. Pokojne si dajte lodičky. Ak sú pre vás na pohodové chvíle priveľmi nepohodlné, siahnite po balerínkach.

Náš tip: Všetko oblečenie, obuv aj doplnky pre krásne vianočné chvíle s rodinou nakúpite rýchlo a jednoducho v internetovom Mohito. Ak sa obávate, že na nákupy miniete priveľa, žiadny strach. Z ceny vám pomôže ušetriť Mohito výpredaj.

Nezabudnite na šperk

Dokonalosť vášho vzhľadu podčiarknu šperky. Ozdobte sa novým náhrdelníkom, retiazkou alebo náušnicami. Veľmi pekne pôsobia aj sety v jednotnom dizajne. Pri výbere je dôležité zohľadniť strih vašich šiat či blúzky. Ak máte šaty s výstrihom, môžete zvoliť výraznejší náhrdelník. Naopak, ku šatám s vysokým dekoltom si ho vôbec nemusíte dať. V takomto prípade na vás najlepšie vyniknú výrazné náušnice s trblietavými kameňmi.

Pre krásne ruky

Popri domácich prácach naše ruky často trpia. Doprajte im na Vianoce trochu rozmaznávajúcej starostlivosti v podobe vyživujúceho krému na ruky. Pokožka si tak oddýchne a bude opäť dostatočne hydratovaná a jemná. Ruky nakoniec prizdobte prsteňom. Pozor len na to, aby ste to neprehnali s počtom. Ak zvolíte výraznejší kúsok, postačí len jeden. A čo hodinky? K slávnostnému oblečeniu zvoľte hodinky v elegantnom dizajne alebo luxusnom prevedení.

Náš tip: Všetko oblečenie, topánky, doplnky, hodinky aj šperky nakúpite lacnejšie, ak využijete aktuálne zľavy a výpredaje. Neviete, ktorú vybrať? Vaše očakávania na predvianočné nákupy iste naplní About you výpredaj.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ