Staňte sa štýlovým elegánom vďaka tej správnej košeli

0
1072
Zdroj: Arthur-studio10 / Shutterstock.com

Kým v minulosti sa muži skôr vyhýbali noseniu pánskej košele a len z povinnosti si ju na seba obliekli pri nejakej príležitosti, dnes je to práve naopak. Čoraz viac mužov akejkoľvek vekovej kategórie siaha po tomto kúsku pánskeho oblečenia, pretože pánska košeľa zďaleka nepovedala posledné slovo.

Buďte šik v elegantnej vzorovanej košeli

Kto povedal, že pánska košeľa je fádna, nudná a nepríjemná na tele? Určite, také svojho času boli, a preto ich muži neradi nosili. Odvtedy však prešlo niekoľko rokov a pánske košele sa opäť čoraz viac hlásia o slovo u mladých i starších. A nielen jednofarebné! Momentálne sú „cool“ práve pánske vzorované košele, v ktorých muži očaria každú ženu na prvý pohľad.

Hoci dnešná móda ponúka neskutočné množstvo strihov, typov, farieb či vzorov pánskych košieľ, treba brať do úvahy aj samotné proporcie daného muža, ktorý bude košeľu nosiť. To znamená, že pri výbere pánskej košele sa treba riadiť postavou, aby bol konečný efekt dokonalý.

Ako stvorené pre štíhlych pánov

Každý sme nejaký, každý sme originál, aj čo sa týka našej postavy. Niekto je vyšší, iný nižší, niekto má štíhlejšiu postavu a niekto zasa zopár kíl navyše. Tomu treba prispôsobiť aj veľkosť a strih pánskej košele.

Ak patríte k majiteľom štíhlej postavy, pokojne môžete staviť na body fit košele, ktoré majú najužší strih. Vďaka nim dokonale vynikne vaša postava a zvýraznia sa vaše prednosti. Nemusia však smútiť ani páni s pár kilami navyše, pretože aj oni si určite nájdu pre seba tú pravú košeľu, ktorá im sadne ako uliata. A naozaj je, milí páni, z čoho vyberať.Z

ZANECHAŤ ODPOVEĎ