Rytmus a Dara Rolins sú „milenci“? Ľudia im to neveria

0
914

Dnes aj včera médiá len pomaly prichádzali s novinkou, že Dara a Rytmus sú milencami. Vraj Dara pred časom priznala, že má milenca, ale nepovedala koho. Stavím sa o strechu nad hlavou, že hovorila o priateľovi, alebo o blízkej osobe, len novinár klasická hyena si automaticky pridá slovo – milenec – znie to lepšie na titulku. Ten náš titulok je v podstate citovaním a reakciou.

Obaja sú v takmer podobnom veku, z podobnej branďže a možno na podobnej finančnej situácií, rozumej dobrej finančnej situácií. Kým Patrikovi by trebalo niečo poriadne, slušné a stále, aj Dare by možno nezaškodilo niečo naozaj myslené vážne. Rytmus, hoci sa nezdá, môže takým byť. Ľudia vedia vždy prekvapiť. Teraz ich uvidíme celý týždeň na titulkoch časopisov. Napriek tomu, že im obom prajú viacerí ľudia šťastie, a v podstate nech si žijú svoj život, súhlas alebo reakcie verejnosti sú i tak absurdné, prichádzajú aj názory, či to nie je divadlo.

Reklama a poriadna
Nikto totiž nevidel ako sa bozkávajú, ani ako sa nahí prechádzajú po balkóne. Vychádzajú názory, a sú to názory bežných ľudí, ktorí predpokladajú divadielko. O kom sa hovorí, toho albumy sa dobre predávajú. Dara vydáva nový album a ak sa dostane do médií niečím zaujímavým, je to pre ňu len plus. O reklamu sa zadarmo postarajú médiá… My to napríklad neriešime, reklamný priestor u nás nefunguje ako v Novom Čase a podobne : )
Facebookove profily, niektoré komentáre v článkoch, dokonca aj názor fanúšika po opýtaní vyznieva rovnako. Sú si len momentálne blízky a Dara či Rytmus len nič nepotvrdzujú zámerne. Ak jeden z nich vzťah berie ako zviditeľnenie už i tak dosť viditeľného mena, ťažko môžeme my hovoriť, či je to tak alebo nie. Danie sa dokopy dnes je však mnohým ľuďom nápadné, ako výborná stratégia a najlepší spôsob ako sa dostať do médií aj bez pohnutia prsta… už len niečo správne načasovať a nechať sa pristihnúť… . Ľudská fantázia skrátka funguje za každých okolností a bez hraníc. Čo si myslíme my? Je nám to úplne jedno. Je nám však zvláštne, že vzťah dvoch jedných z najznámejších mien nášho šoubiznisu, dokážu ľudia okomentovať aj ako divadielko a reklama. Nuž a na druhej strane, že sa predsa našlo niečo, čo dodá čítanosť bulváru do Vianoc.

Existujú fotografie, kde sú obaja spolu
Že ich niekto nachytal? Fú, no to potom gratulujeme tej hyene, ktorá stráži Rytmusov dom. Číha nonstop neďaleko, aby mohol vyštartovať hneď za ním, opísať presnú trasu, kde Rytmus zastavil na pumpe a na ako dlho, kedy bol v umývačke, kedy sa šiel vyčúrať, kedy pridal na 150 km/h aby bol presne načas naproti Dare pri jej vystúpení na východe. Občas sa divím, keď čítam, ako presne sú bulvárni novinári informovaní, koľko zákonov slušnosti a zákonov cestných, či morálnych porušia. Potom prinesú fotografie, domyslený text, ktorý i tak nikto nemusí nikdy vyvrátiť, a je z toho senzácia. Po pravde, ak sa majú radi, nechajme ich tak. Ak je to divadlo, potom nech im to vyjde a všetky bulvárne plátky nech teda spravia poriadnu reklamu a zadarmo. Nuž ale ak je to láska, prajme im to, lebo pravá láska pokiaľ trvá, je nakoniec to najkrajšie na svete. Poprie to len ten, čo ju nikdy nezažil

ZANECHAŤ ODPOVEĎ