Nové nákupné centrum Central, čo ponúka a pár fotografií

0
1797

Obchodné centrum Central a jedna z predajníUž zajtra sa otvoria brány nového nákupného centra CENTRA v Bratislave aj verejnosti. 18. októbra je deň, kedy si podobnú akciu naplánovala aj vynovená rozšírená IKEA, no predsa len Central pozýva návštevníkov na nové priestory inak v Bratislave známeho miesta, do komplexu budov moderného architektonického riešenia a okrem toho s množstvom nákupných miest. Podľa marketingovej kampane vraj až 150 rôznych prevádzok. Keďže sme sa boli pozrieť už 17. októbra na priestory, môžeme povedať, že návštevníci sa majú na čo tešiť. Aj napriek našim názorom na nákupné centrá a ich vplyv na malých predajcov a konkurenčnosť, približujeme obsah a rozsah služieb tohto miesta pre tých, čo hľadajú tieto informácie.

Central Bratislava

Nákupné miesto, kde sa dá mnohé nájsť
CENTRAL je v prvom rade obchodné centrum. Nájdete tu veľké množstvo známych odevných značiek, dva druhy hračkárstiev, množstvo známych ale aj menej známych značiek, predajní, predajne košieľ, podprseniek… je toho mnoho. Mnohé z nich majú zaujímavo dizajnovo riešené priestory. Svoje predajne a kontaktné miesta tu majú všetci mobilní operátori, T-mobile dokonca hneď oproti O2. Práve v O2 potešil mladý kolektív ochotný pomôcť so všetkým, aj napriek tomu, že plná prevádzka príde až zajtra. Podobne to bolo aj na iných miestach. Ženy nepochybne potešia niektoré predajne šperkov, bižutérie, rôznych doplnkov, predajne známych značiek. Tí, čo chcú trochu odpočinku pri káve si nájdu miesto v kaviarniach, jedna s nezvyčajným výhľadom cez padajúcu vodu von na električky. Pokiaľ dostanete chuť po klasickom rýchlom občerstvení, to sa vo food courte schováva až na celkom hornom poschodí. Tam nájdete aj novú pobočku pošty, čo nepochybne poteší tých, čo radi veci stíhajú na jednom mieste.

Central Bratislava

Orientácia
Na dvoch stranách sa nachádzajú eskalátory. Stále je však medzi niektorými predajňami prehľadný nákres všetkých 4 podlaží. Po vstupe z ulice ste na nultom poschodí, pod vami sa nachádza na obchody a banky bohaté nižšie poschodie. Všade sa to miesi rôznymi značkami, poteší dokonca aj množstvo takých, ktorých názov nepoznáte, no ich ponuka osloví. Každý roh má smerové tabule a ak aj by bol problém s orientáciou, existujú spomínané mapy, ktoré vás navedú.

Central Bratislava

Zeleň na streche
Áno, zeleňou na streche je toto miesto známe ešte skôr, ako sme sa mohli k nemu dostať. Je to tak. Už dnes je na streche malý park, celkom pekný trávnik a kamenné dlažby, ktoré tvoria delený chodník. Nová zeleň bude ešte len rásť, takže jej nechajme čas. Bazén a fitness centrum sme nenašli, no aj na tieto časti vymožeností CENTRALu sa budeme môcť tešiť už čoskoro.

Central Bratislava

Čo a kde…
Množstvo ľudí, majiteľov obchodov, prevádzok, ktorí dolaďovali posledné veci, ale aj množstvo celebrít, známych osobností, aj známych ľudí, ktorí si nenechali ujsť pohostenie a predstavenie centra. Obchody na zajtrajšok pripravujú množstvo akcií, zliav a aj darčeky. Sami sme sa presvedčili, že mnohé predajne pre zákazníkov naozaj chystajú celkom slušné zľavy aj akcie. Jedna z cestoviek núka špeciálne zľavy len pri nákupe v Centrale, známa elektropredajňa ponúka výborný tablet za 49,99 EUR, televízory za skvelé ceny a odevné značky ponúkajú rôzne zľavové kupóny. Predajňa šperkov a bižutérie poteší zákazníkov pekným darčekom a azda nikde nenarazíte na neusmiateho a neprívetivého predavača. Pokiaľ sa na toto miesto chystáte, prajeme vám, aby ste nemali negatívne skúsenosti. Hoci sme sa nesnažili spraviť tomuto miestu reklamu, článok – súpis toho čo ponúka, tak trochu reklamou je. V každom prípade je vša priestor pod článkom určený aj vašim komentárom a vlastným skúsenostiam.

Viac fotografií nájdete na našom Facebooku
Použitie fotografií na iné účely a bez súhlasu autora je zakázané.